Tanie opiekowanie się grobami w Szczecinie

Śmierć bliskiej nam osoby to zawsze bardzo przykra sprawa. Długo zajmuje nam pogodzenie się z faktem utraty kogoś bliskiego. Pogrzeb i wszystkie związane z tym formalności także nie należą do najprzyjemniejszych. Czasem zdarza się także, że z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie opiekować się potem grobem i nie chcąc żeby był on zaniedbany szukamy kogoś kto w odpowiedni sposób się nim zaopiekuje.

Dlatego właśnie powstają takie inicjatywy jak nasza. Od wielu lat zajmujemy się opieką nad grobami i grobowcami na cmentarzu centralnym w Szczecinie i w okolicach miasta. Wykonujemy profesjonalnie takie czynności jak porządkowanie płyty nagrobnej z granitu lub lastryko, usunięcie starych zwiędłych kwiatów i wieńców, wypalonych zniczy i świec, zamiecenie wokół grobu, mycie pomnika wodą i środkami czyszczącymi

Nasze usługi szczególnie przydatne są tym osobom, które są daleko i nie mogą osobiście opiekować się grobem. Nawet kiedy będziecie Państwo daleko od miejsca pochówku bliskiej osoby to nasza firma zawsze zatroszczy się o należyty wygląd nagrobka Waszych bliskich. Możemy także pomóc w odwiedzeniu grobu najbliższych osobom mającym problemy z poruszaniem się. Na bieżąco fotografujemy efekty naszej pracy i prezentujemy je w internecie żeby mogli Państwo śledzić czy wszystkie prace wykonane są z należytą starannością.

Opiekę i sprzątanie grobów realizujemy na terenie Szczecina i okolic. Zadzwoń i sprawdź nasz cennik.

Oferujemy najniższe ceny na :
– Opieka nad grobem bezpośrednio po pogrzebie
– Pielęgnacje nagrobków jednorazowe i cykliczne abonamentowe
– Dostarczenie wiązanki kwiatów, wieńca lub wiązanki okolicznościowej na grób
– Formowanie świeżych grobów, obrzeża drewniane (obudowa grobu)
– Odnawianie liter, ławek, obsypanie grysem
– Przycięcie żywopłotu, odśnieżanie grobu i wokoło porą zimową

Dodatkowe zagadnienia:

Szukam kto tanio i dobrze zaopiekuje się grobem w Szczecinie
Zlecę opiekę nad nagrobkiem z powodu wyjazdu za granicę
Kogo polecacie i znacie od opiekowania się grobami
Kto ma najlepsze ceny na sprzątanie mycie czyszczenie nagrobków

[Głosów: 0   Average: 0/5]

6 comments on “Tanie opiekowanie się grobami w Szczecinie

  1. Muszę znaleźć kogoś do zaopiekowania się grobem moich rodziców w Szczecinie bo wyjeżdżamy z rodziną za granicę do Anglii i nie chcę żeby grób był zaniedbany. Trzeba czyścić nagrobek dbać o świeże kwiaty i sprzątać dookoła grobu żeby było czysto. Kogo polecacie komu można zaufać że zawsze grób będzie zadbany bo nie mamy nikogo z rodziny w Szczecinie kto mógłby się grobem mamy i taty zająć.

  2. Kto zaopiekuje się tanio grobem moich bliskich w Szczecinie? Niedawno zmarła moja babcia, która do tej pory opiekowała się grobem dziadka, a ja mieszkam w Niemczech i nie został nikt kto może teraz dbać o nagrobek dziadków. Nie chcę żeby ktoś kiedyś przyszedł tam i pomyślał, że babcia i dziadek zostali zapomniani przez wnuczkę dlatego chcę zlecić komuś żeby regularnie chodził na cmentarz i robił tam porządek.

  3. Ile kosztuje opieka nad grobami? Chodzi mi o cykliczną usługę, raz na miesiąc przez najbliższe 6 miesięcy. Wyjeżdżam do USA i nie mam komu zostawić pod opieką grobu mojej mamy. Zależy mi, żeby zostały posprzątane liście i śmieci, postawiona doniczka z kwiatami i zapalony znicz. Z góry dziękuję za informację.

  4. Czy takie usługi obejmują tylko Cmentarz Centralny, czy również cmentarz w Dąbiu? Muszę wyjechać, a mam dwoje bliskich ludzi pochowanych na obu cmentarzach, więc gdybym decydowała się na taką usługę, to zależałoby mi na tym aby jedna firma zajęła się grobami zarówno na Centralnym jak i w Dąbiu.

  5. Dołączam do pytania. Czy tylko Cmentarz Centralny, czy również te w innych częściach Szczecina? Chodzi mi o cmentarz w Dąbiu, bo tam mam grób rodziców. Wyjeżdżam z Polski na pół roku i zależałoby mi, żeby ktoś się nim zaopiekował.

  6. Czy ktoś już korzystał z takich usług? Jak to się sprawdza w praktyce? Jak takie firmy wywiązują się ze swoich obowiązków? Wyjeżdżam na kilka miesięcy i nie chciałabym zostawiać grobu moich rodziców bez opieki. Przez ten czas na pewno zarośnie chwastami, a zależałoby mi żeby panował tam względny porządek. Czy można zaufać takiej firmie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *