Tanie ubezpieczenia mieszkań, domów

Ubezpieczenia lokalu w którym mieszkamy lub prowadzimy działalność gospodarczą to bardzo istotna czynność. Nie zapominajmy nigdy o tym żeby zawsze mieć aktualne ubezpieczenie naszego mieszkania od różnych zdarzeń losowych takich jak pożar, zalanie czy na przykład włamanie. Warto zawsze także znać dobrego agenta ubezpieczeniowego, który w każdym momencie znajdzie dla nas i zaoferuje najtańsze ubezpieczenie domu lub jakiejkolwiek innej nieruchomości, która jest w naszym posiadaniu.

Polecany przez nas agent od ubezpieczeń:

Zbigniew Łapiński
Adres: 70-841 Szczecin, Rumuńska 28/1

tel. 91 460 13 89
kom. 602 666 402

Tutaj znajdziesz najtańsze ubezpieczenie domów jednorodzinnych w Szczecinie, woj. Zachodniopomorskie

My zajmujemy się nie tylko sprzedażą polis ubezpieczeniowych dotyczących nieruchomości, ale także posiadamy ogromną wiedzę i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie na rynku żeby zaoferować rozwiązanie będące wypadkową najlepszej jakości do najniższej ceny.

Mamy podpisane umowy z największymi i najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi co pozwala wynegocjować i znaleźć ubezpieczenie mieszkania zawsze w najniższej cenie. Oferujemy najnowsze, aktualne i zawsze najlepsze ubezpieczenia nieruchomości na rynku nie tylko w Szczecinie, ale także w Polsce.

Dodatkowe zagadnienia:

Szukam dobrego agenta ubezpieczeniowego od domów i mieszkań
Gdzie jest najtańsze w Szczecinie biuro ubezpieczeniowe od ubezpieczania nieruchomości.

Co jeszcze polecamy naszym czytelnikom:

Tanie ubezpieczenie samochodu OC i AC
Polecane ubezpieczenie zdrowotne i na życie
Pewne ubezpieczenie dla biur rachunkowych
Multi agent od ubezpieczeń Szczecin

[Głosów: 1   Average: 5/5]

11 comments on “Tanie ubezpieczenia mieszkań, domów

 1. Gdzie opłaca sie tanio i uczciwie ubezpieczyć dom lub mieszkanie od włamania i kradzieży? Czy jest jakies ubezpieczenie, które ma najlepsze warunki na wszystko naraz czyli zarówno na zalanie, spalenie od pożaru i od szkód wyrządzonych przez złodzieja? Szukam pilnie bo kończy mi się własnie polisa i może warto ją zmienić na jakiegoś innego ubezpieczyciela?

  • Ceny polis są bardzo podobne, Zapraszam, zadzwoń omówimy zakres odpowiedzialności, pomożemy wyjaśnić za co w Twojej polisie odpowiada Towarzystwo i czy zakres ubezpieczenia jest właściwy.Sądzę ze Twój Agent zrobił dobrą polisę. , ale jeżeli nie wierzysz zadzwoń. Pozdrawiam Zbigniew .

 2. Chciałbym ubezpieczyć altanę na działce. Czy jest taka możliwość? Działka nie jest moją własnością, bo nie ma takiej możliwości, ale chciałbym ubezpieczyć domek, w który trochę zainwestowałem. Najlepiej od kradzieży, ale też dobrze byłoby od pożaru, bo w sąsiedztwie zdarzały się już takie sytuacje.

 3. Czy patologiczni sąsiedzi mogą mieć wpływ na wysokość stawki ubezpieczeniowej? Mieszkam od niedawna na Parkowej, piętro wyżej mieszka rodzina, którą można śmiało nazwać patologiczną. Alkohol leje się tam strumieniami, niestety czasem też leje się woda – u mnie z sufitu. Dlatego chcę jak najszybciej ubezpieczyć mieszkanie, szczególnie od zalania. Czy w mojej sytuacji powinnam się obawiać, że z racji podwyższonego ryzyka zapłacę wyższą stawkę?

  • Za pierwsza polisę zapłacisz normalnie. A sąsiadów można poinformować że właśnie ubezpieczyłaś mieszkanie i razie zalania nastąpi regres na ich majątek lub wypłatę.Ciekawe co powiedzą? Zapraszam. Zbigniew

 4. Jaką firmę ubezpieczeniową polecacie? Dostałam właśnie klucze do mojego nowego mieszkania i chciałabym je ubezpieczyć od kradzieży, ognia i zalania. Do kogo w Szczecinie najlepiej się zwrócić w tej sprawie? Czy lepiej przez agenta czy samodzielnie załatwiać sprawy ubezpieczenia?

  • Proponuję zadzwonić do agenta aby dobrze i odpowiedzialnie dobrał zakres ubezpieczenia i ocenił ryzyko zagrożeń. zawsze obowiązują OWU. Zadzwoń.tel 602666402. zapraszam. Zbigniew.

 5. Szukam dobrej firmy w której mógłbym ubezpieczyć auto. Wcześniej miałem polisę OC w PZU i to był największy błąd, bo płacilem jakieś horrendalne składki. Czy ktoś mógłby mi coś polecić? Z góry dziękuję 🙂

  • Składki za polisę Komunikacyjną zawsze zależą od tego co ubezpieczamy w tzw. komunikacji.. Ustawowe OC i dobrowolne AC komunikacyjne- wymagają paru ścisłych danych naszego klienta jakie musi wpisać do programu agent. NNW , wymiana opony w trasie czy np: Assistance jako usługi dodatkowe -sa cenowo określone stawkami na które agent nie ma wpływu różnią się jedynie zakresem świadczeń.Dobrze mieć swojego zaufanego agenta. Zapraszam zadzwoń zweryfikujemy Twoje potrzeby i zaktes polisy. pozdrawiam Zbigniew .

 6. Mieszkam w mieszkaniu komunalnym i dotychczas nie miałam żadnego ubezpieczenia. Niestety chciałabym to zrobić, bo zawsze to daje jakieś poczucie bezpieczeństwa. Gdzie najlepiej się zgłosić i jakie to są koszty? Nigdy z tego nie korzystałam, więc nie mam o tym żadnego pojęcia.

  • Ubezpieczenie mieszkania jest konieczne, to nasz ważny majątek. Polisa mieszkaniowa nie jest droga, zapłatę można zaplanować i podzielić na raty. Zapraszam. Zbigniew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *