Tanie ubezpieczenie dla biura rachunkowego

W ostatnich miesiącach w naszym kraju można powiedzieć o wysypie nowych biur księgowo rachunkowych. Coraz więcej osób zostaje księgowymi i zakłada własne biura. Są oczywiście lepsi i gorsi księgowi jednak każdy kto chcę być traktowany poważnie w tym zawodzie musi mieć odpowiednie ubezpieczenie związane z profilem działalności jako księgowy. Dzisiaj ubezpieczyć można wszystko i nie inaczej ma się sprawa z polisami dla księgowej.

Szczerze polecamy dobre ubezpieczenie dla każdego biura księgowego

Polecany przez nas agent od ubezpieczeń:

Zbigniew Łapiński
70-841 Szczecin, Rumuńska 28/1

tel. 91 460 13 89
kom. 602 666 402

Nasze biuro z ubezpieczeniami specjalizuje się w dobieraniu najbardziej odpowiednich polis dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta. Jeśli chodzi o ubezpieczenie biur rachunkowych od odpowiedzialności cywilnej OC to możemy zaproponować naprawdę wiele ciekawych rozwiązań. Każda księgowa prowadząca działalność gospodarczą lub zatrudniona gdzieś na podstawie umowy o pracę znajdzie u nas odpowiednio dopasowane do jej potrzeb i wymagań klientów ubezpieczenie.

Jeśli chcesz znaleźć najlepsze i najtańsze ubezpieczenie biura księgowo-rachunkowego to zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z naszym agentem. Pracują u nas tylko najlepsi specjaliści od ubezpieczeń i zawsze zaproponują najtańsze rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo i komfort pracy.

Powiązane tematy:

Szukam dobrego agenta od ubezpieczeń dla księgowych
Potrzebne mi jest tanie i dobre ubezpieczenie dla biura rachunkowego od OC
Czy ubezpieczenie biur rachunkowych jest w Polsce obowiązkowe i konieczne?

Co jeszcze polecamy naszym czytelnikom:

Najtańsze Assistance na samochód Szczecin
Najniższa cena na ubezpieczenie mieszkania
Dobra polisa na życie w Szczecinie
Dobra agencja ubezpieczeniowa Szczecin

[Głosów: 1   Average: 5/5]

One comment on “Tanie ubezpieczenie dla biura rachunkowego

  1. Witam, niedługo otwieram własne biuro rachunkowe i chciałabym się dowiedzieć jak to jest z tym ubezpieczeniem. Czy możecie mi polecić jakąś firmę lub agenta, który ma w tym duże doświadczenie? Zależy mi, żeby prowadzić działalność jak najlepiej. Na księgowości się znam, ale na ubezpieczeniach już niestety nie bardzo… Z góry dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *