Tanie ubezpieczenie na życie i zdrowie

Na pewno pragniesz zapewnić swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe. Chcesz w prosty sposób zabezpieczyć spłatę kredytu hipotecznego, zadbać o odpowiedni start dzieci w dorosłość, zgromadzić wystarczający kapitał na przyszłość i zapewnić sobie stabilność finansową na wypadek choroby lub innego zdarzenia losowego. Dlatego podejmij mądrą decyzję i wybierz odpowiednie ubezpieczenie na życie.

Polecany przez nas agent od ubezpieczeń:

Zbigniew Łapiński
70-841 Szczecin, Rumuńska 28/1

kom. 602 666 402

Gdy kupujemy pojazd, nieruchomość lub ważne rzeczy codziennego użytku, staramy się zawsze wybrać jak najlepszą ofertę i poświęcamy sporo czasu na analizę jakości do ceny. W przypadku ubezpieczeń na życie lub zdrowie nie może być inaczej. Pamiętajmy żeby nie decydować się od razu na pierwszą ofertę, którą nam ktoś podsunął i która wydaje nam się doskonała. Zawsze sprawdźmy co proponuje konkurencja bo może okazać się, że ta oferta wcale nie jest taka najlepsza.

Przy wyborze najlepszej polisy na życie i zdrowie kierujmy się także opiniami klientów, którzy już zaufali i wybrali odpowiedni produkt. Zawsze sprawdź samemu żeby zminimalizować ryzyko podjęcia złej decyzji. Oferta musi musi przede wszystkim zapewniać odpowiednią ochronę najbliższym, prywatne ubezpieczenia zdrowotne oraz zabezpieczyć dodatkowe środki na emeryturze.

Najczęściej zadawane pytania:

Szukam gdzie jest najtańsze ubezpieczenie na życie u agenta ubezpieczeniowego?
Kto najtaniej i najlepiej ubezpieczy mnie na życie – jakiego agenta polecacie?
Jakie znacie najlepsze polisy na życie od dobrego agenta od ubezpieczeń?

9 comments on “Tanie ubezpieczenie na życie i zdrowie

1. Niedługo przechodzę na emeryturę i chciałabym przenieść polisę z pracy na siebie i sama ją opłacać. Wcześniej byłam ubezpieczona w PZU, czy teraz mogę to zmienić, czy muszę kontynuować dotychczasowe ubezpieczenie?

• Na przeniesienia polisy na kontynuację indywidualną – z naszego zakładu pracy mamy zazwyczaj tyko miesiąc czyli 30 dni należy sie spieszyć. musisz tego terminu pilnować.Pozdrawiam Zbigniew.

2. moim zdaniem ubezpieczenie na zycie powinien dobrac doradca finansowy(w moim przypadku byl to Pan Pyffel z Warszawy) bo bombarduja nas nimi z kazdej strony, a pozniej okazuje sie ze jest pelno kruczkow i tylko jestesmy stratni..

• Można w ciągu jednego miesiąca przenieść polisę z zakładu pracy na swoją indywidualną kontynuację. ważne aby dopilnować terminu: do jednego miesiąca. Pozdrawiam .

• Tak bombardują, to ich praca- ale czy kupiłaś? wybacz -ale z mojego doświadczenia każde nawet tzw:- marne- ubezpieczenie daje ochronę lub kasę na teraz- czy starsze lata. Jak zapłacisz w przypadku konieczności leczenia nowotworu, choroby,utraty zdrowia, nagłej poważnej choroby? Na kiedy zarejestrują np: bliskiego Twojego członka rodziny- chociażby do diabetyka,okulisty, neurologa? np: do szpitala na wymianę stawu biodrowego, i nie mów mi że zapłacisz z pożyczki. widzisz po to są Agenci i polisy. Kiedyś miałem spotkanie z kolegą klientem,Dobra dusza, więc ten miły człowiek sam chciał wykupić polisę na swoje życie z opcjami ochronnymi w sumie piękną polisę. Ale jego żona miała inną wizję. dobre życie , mniejsze wydatki, ale też ciuchy i zagraniczne urlopy. na pewno miała rację…swoją…W Czwartym miesiącu po tym spotkaniu kolega został potrącony przez samochód podczas weekendu nad morzem w okolicznym kurorcie., po czym zmarł w szpitalu. pozostawił żonę – dzielną Gwiazdę z dwojgiem dzieci, cudownych dzieci plus kredyt na 312000 zł i niespłacony samochód a także debet na karcie kredytowej – bo On miał zawsze Żyć- a jego małżonce teraz notowania i kasa spadły – szkoda. Obecnie męczy się i szczerze jej współczuję. Życzę Ci dużo zdrowia i pomyślności bo to największe szczęście. Pozdrawiam Zbigniew.

3. Najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej i tam wyszukają najtańszą ofertę. Ja osobiście korzystam z usług etapia i jestem bardzo zadowolony z cen oraz obsługi

4. od 11 lat korzystam z tego agenta,solidny,uczciwy,zapewnia mi spokój, zachowuje terminy.Mam tam ubezpieczony swój biznes, samochody i życie rodziny,

5. Tak ta etapia to bardzo dobra agencja polecił mi znajomy i mówił prawdę. Ubezpieczają wszystko tanio i dobrze.