Tanie wideofilmowanie, nagrywanie ślubów i wesel

Każdy ślub, a co za tym idzie także wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Planujemy wszystko od a do z i chcemy żeby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i zagrało bez żadnych przeszkód. Tego dnia wszystko kręci się wokół młodej pary, która przeżywa nie zapomniane chwile. Dlatego tak ważne jest żeby te piękne momenty uwiecznić i zachować na pamiątkę do której będzie się wracać po latach z ogromną przyjemnością.

Nasza firma zajmuje się uwiecznianiem uroczystości związanych zarówno ze ślubami jak i weselami. Dobry i sprawdzony kamerzysta na ślub oraz wesele sprawi, że ten dzień zostanie w pamięci na zawsze i wszystko to co zostało przygotowane będzie uwiecznione w formie wysokiej jakości obrazu oraz dźwięku. Nasza praca podczas wesela jest dyskretna i staramy się być praktycznie nie widoczni i działać w sposób jak najmniej kolizyjny dla przebiegu uroczystości.

Polecamy także:

tani i dobry zespół lub dj na wesela w Szczecinie

Zadzwoń i sprawdź nasze terminy oraz ofertę cenową.

Imperator Studio
www.imperatorstudio.pl
tel. +48 514 788 164

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on “Tanie wideofilmowanie, nagrywanie ślubów i wesel

  1. Poszukuję filmowca na wesele, ale z góry zastrzegam, że nie chcę kogoś, kto zrobi jakąś kaszanę w stylu lat 90-tych, z milionem efektów specjalnych, źle zmontowanymi ujęciami i intro jak z koszmaru, gdzie widać zdjęcie zaproszenia na ślub, a w tle leci “Złoty krążek”. Chcę profesjonalnie zmontowanego, klasycznego filmu, bez tanich efektów – coś, co bez zażenowania będzie można obejrzeć za 20 lat. Znacie kogoś takiego w Szczecinie?

  2. Znacie może jakiegoś dobrego operatora, który sfilmuje i zmontuje film ze ślubu i wesela? Zależy mi na profesjonalnej produkcji, a nie amatorszczyźnie znanej z kaset VHS. Jeśli możecie coś polecić, proszę o namiary 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *