Urządzenia piorące i czyszczące – wypożyczanie

Dywany, wykładziny podłogowe, czy meble tapicerowane – każdy z nas posiada w swoim domu chociaż jeden z wymienionych przedmiotów. Poza tym, że pełnią funkcje użytkowe i zdobią nasze mieszkania, mają jedną wspólną cechę – często i łatwo się brudzą. Podobnie jest z fotelami i kanapami w samochodzie, które również są mało odporne na wszelkie zabrudzenia.

Niestety czyszczenie za pomocą gąbki, szczotki i detergentu rzadko kiedy odnosi oczekiwany skutek. Dlatego w takiej sytuacji należy wezwać profesjonalną ekipę z odpowiednimi urządzeniami lub – jeśli takie posiadamy – zrobić to za ich pomocą samodzielnie.

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących tapicerki firmy Karcher
www.czystko.pl – ul. Wernyhory 17 – tel. 883 186 077

Aktualnie posiadamy w ofercie modele Karcher Puzzi 8/1 oraz 10/1 – idealne do prania tapicerek meblowych takich jak kanapy, narożniki, fotele, krzesła lub materace.
Cena wypożyczenia za 1 dobę wynosi 100 zł + 20 zł za profesjonalny płyn do tapicerek w koncentracie – 1 litr wystarcza na wypranie ok 5 kompletów wypoczynkowych. Kaucja zwrotna za wypożyczenie maszyny piorącej wynosi 200 zł.

Odkurzacze Karcher

Jeśli jednak nie posiadamy urządzeń czyszczących, a niekoniecznie chcielibyśmy mieć taki sprzęt na własność, możemy skorzystać z możliwości wypożyczenia maszyny piorącej, odkurzacza z funkcją czyszczenia dywanów lub tapicerki, albo specjalnych nakładek do odkurzacza, które umożliwiają czyszczenie obić. Koszt wypożyczenia jest niższy niż wynajęcie ekipy, a wypożyczony sprzęt, w przeciwieństwie do własnego, nie staje się rzadko używanym eksponatem przechowywanym w piwnicy lub garażu.

Dzięki temu, za niewielkie pieniądze, każdy kto lubi mieć w domu porządek, może skorzystać z wypożyczonego sprzętu i doprowadzić swoje mieszkanie do perfekcji. Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem urządzeń piorących i czyszczących, posiadamy bogatą ofertę sprzętu i dogodne warunki wypożyczenia. Zajmujemy się także doradztwem, więc jeżeli nie jesteś pewien, jakiego urządzenia powinieneś użyć – pomożemy w dokonaniu wyboru.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Urządzenia piorące i czyszczące – wypożyczanie

  1. Szukam gdzie tanio i od ręki można w Szczecinie wypożyczyć odkurzacz przemysłowy do prania i czyszczenia tapicerek. Chce samodzielnie wyczyścić tapicerkę na kanapie , fotelach i narożniku w domu oraz przy okazji wyprać siedzenia samochodowe. Ile kosztuje wypożyczenie odkurzacza piorącego firmy karcher lub innej na kilka dni maksymalnie na tydzień? Mam trochę mebli do wyprania i chce dokłądnie pousuwac plamy i wszelkie zabrudzenia żeby odświezyć wszystko.

  2. ile kosztuje wypożyczenie takiej maszyny na jeden dzień lub na weekend? Chciałbym skorzystać z ładnej pogody i wyprać sobie kanapy i tapicerkę w samochodzie. Czy obsługa jest trudna? Mam nadzieję, że bez problemu sobie z tym poradzę, bez czytania kilkudziesieciu stron instrukcji 😉

  3. Chciałabym pożyczyć taką maszynę na weekend. Kończy mi się remont i trzeba doprowadzić do stanu używalności pozostałą część domu. Wszędzie pył i kurz, więc trzeba z tym powalczyć czymś więcej niż mopem i odkurzaczem. Jaką firmę w Szczecinie polecacie, gdzie pożyczą mi takie urządzenie?

  4. Potrzebuję pożyczyć profesjonalną maszynę piorącą Karcher żeby wyprać w domu kilka kanap i foteli. Jaka firma w Szczecinie wypożycza takie odkurzacze piorące i ile to kosztuje. Kogo polecacie żeby mieli od razu porządny środek piorący jakiś płyn który dobrze usuwa plamy po dzieciach i różne zabrudzenia po psach. Mam bardzo brudny narożnik i na pewno przydałaby mi się taka maszyna na cały weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *