Domy modułowe – szybka budowa domu z gotowych prefabrykatów – Szczecin

Ciepły i energooszczędny dom prefabrykowany.

Możesz mieć gotowy dom w stanie surowym dosłownie w kilka dni. Najnowsze systemy modułowe pozwalają przygotować praktycznie cały budynek w fabryce. Wszystko produkowane jest w optymalnych warunkach i pod stałą kontrolą jakości. Gotowe elementy, z których składa się budynek na placu budowy, powstają na podstawie projektu budynku. Dodajmy, że ściany, podłogi, stropy mogą mieć już przygotowane wszystkie kanały i puszki do położenia instalacji elektrycznych. Są w nich także inne niezbędne kanały instalacyjne.

Hale, pawilony, budynki użytkowe, na działce klienta
Firma budująca domy modułowe z prefabrykatów betonowych Szczecin, Zachodniopomorskie
Zadzwoń i zapytaj konsultanta, tel. 512 66 23 33
Strona internetowe: www.domdobrejenergii.pl
Gotowy dom w stanie surowym w kilka dni!

Decydując się na taki dom zyskujemy przede wszystkim czas. Zaoszczędzamy sobie także stresu i nerwów związanych z nadzorowaniem miesiącami ciągnącej się budowy domu do stanu surowego. Proces budowy domu z gotowych elementów betonowych jest precyzyjnie zaplanowany i nie zależny od warunków pogodowych. Firma oferuje zarówno całe domy prefabrykowane jak i poszczególne elementy usprawniające budowę domu metodą tradycyjną.

Gotowe stropy prefabrykowane na wymiar – na podstawie projektu budynku
Płyty stropowe kanałowe z ogrzewaniem do pompy ciepła powietrze woda

Budując dom metodą murarską możemy zamówić doskonały strop prefabrykowany. Tak samo zostanie on wyprodukowany w fabryce i przywieziony na plac budowy. Można go spokojnie zamontować w 1 dzień. Nie musimy czekać tygodniami na przygotowanie konstrukcji, wylanie betonu i potem na jego kompletne wyschnięcie. Po ułożeniu stropu z prefabrykatów dalszą część budowy możemy prowadzić od razu bez żadnych przerw. Płyty na strop wyposażone są w specjalne kanały ogrzewające dom, które doskonale współpracują z pompami ciepła.

Wnętrze domu prefabrykowanego jest ciepłe, przytulne i dowolnie aranżowane

Energooszczędne ogrzewanie domu

Gotowe stropy prefabrykowane mają wbudowane od spodu specjalny system rur, podobny jak przy ogrzewaniu podłogowym. Pozwala to ogrzać dokładnie całą powierzchnię stropu. Przy takim rozwiązaniu źródła ciepła nie zasłania żaden tapczan ani inny mebel. Całe ciepło oddawane jest do ogrzania pomieszczenia. Daje nam to idealny rozkład ciepła i pozwala zmniejszyć temperaturę na piecu. Rozwiązania takie doskonale współpracują także z pompami ciepła.

Budowa domu z piwnicą

Technologia modułowa z prefabrykatów betonowych to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcę mieć własny dom z piwnicą. Każdy komu marzy się podpiwniczony dom powinien rozważyć dom prefabrykowany. Gotowe moduły do złożenia piwnicy pod domem produkuje się w fabryce w Niemczech. Po przywiezieniu na plac inwestora piwnicę z prefabrykatów składa się w kilka godzin. Wszystko wykonane jest z wodoodpornego betonu.

Gotowe ściany z paczki, kominy (wkłady kominowe), schody – z betonowych prefabrykatów

Jest to technologia, która pozwala także przyśpieszyć i usprawnić już rozpoczętą budowę domu. Można zamówić na wymiar schody betonowe, ścianki, komin lub nawet prefabrykowany dach. Jeśli rozpocząłeś budowę metodą tradycyjną i dopiero teraz dowiedziałeś się o możliwościach jakie dają prefabrykaty to spokojnie możesz jeszcze skorzystać i zbudować resztę domu szybciej i bezstresowo.

Firma ma swoje przedstawicielstwo w Szczecinie jednak zasięgiem obejmuje nie tylko Województwo Zachodniopomorskie, ale także całą Polskę. Realizują inwestycje takie jak domy z paczki jednorodzinne i wielorodzinne oraz budynki użytkowe dla firm.

Koszalin, Świnoujście, Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Łobez, Myślibórz, Police, Pyrzyce, Sławno, Stargard, Szczecinek, Świdwin, Wałcz, Międzyzdroje.

Kontakt:
W celu zapoznania się z dokładną ofertą można dzwonić pod nr tel. 512 66 23 33

[Głosów: 4   Average: 5/5]

4 comments on “Domy modułowe – szybka budowa domu z gotowych prefabrykatów – Szczecin

  1. Osobiście polecam wszystkim taka metode budowa domu. Jest to chyba najszybszy sposób żeby wybudować naprawdę solidny i jaki się tylko chce dom jednorodzinny lub wielorodzinny. Po pierwsze to rzeczywiście gotowy dom z płyt – ścian prefabrykowanych można mieć z piwnica i dachem nawet w 2 dni. Wcześniej się zamawia w fabryce, oni robią na podstawie projektu budowlanego i przywożą na plac budowy tylko do zmontowania. Wszystko tam jest przygotowane co do mm – ściany, stropy, podłogi, schody, kominy, sufity i nawet jeśli ktoś chce to dachy. Potem zaoszczędza się kupę pieniędzy bo np. jest gotowy system ogrzewania w stropach, sa już wszystkie rurki i puszki od elektryki pozatapiane w beton. NIe trzeba tez tego domu tynkować, tylko od razu można kłaść gładzie. Będę jeszcze kiedyś budował dom to tylko taki.

  2. Zamówienie gotowych modułów w tej firmie to był strzał w dziesiątkę. Cieszę się, że na nich trafiłem ale z drugiej strony żałuję, że tak późno. Wziąłem od nich prefabrykowany komin, schody i stropy a jakbym wcześniej wiedział, że istnieją takie technologie to wziąłbym także gotowe ściany z betonu. Jakbym wziął cały dom to zaoszczędziłbym kilka miesięcy czasu i nerwów. Pewnie nie będę już budował domu ale jeśli kiedyś znowu będę to robił to całość nawet z dachem zamówię w wersji modułowej.

  3. Zdecydowałem się na budowę domu w systemie gotowych modułów prefabrykowanych z betonu i to był strzał w dziesiątkę! Ławę polecona firma zrobiła mi w kilka dni, dom z gotowych ścian betonowych postawili dosłownie w 2 dni razem z dachem bo mam jednospadowy. Okna i elektrykę miałem za następny tydzień. Potem troszkę zeszło z hydrauliką gładziami i malowaniem, ale fakt jest taki, że od momentu rozpoczęcia budowy do wprowadzenia się zamknąłem się w 2 miesiące 🙂 To mój drugi dom więc mam porównanie bo jak budowałem normalnie budowlańcami z porotermu itp. to wprowadziłem się po półtorej roku!!

  4. Widzę, że domy modułowe stały się obecnie czymś bardzo popularnym. Osobiście miałem w planie budowę domu w klasycznym stylu, ale coraz częściej zastanawiam się czy nie skorzystać z oferty na domy prefabrykowane. Czy macie jakieś przemyślenia w tym temacie ? Może ktoś was ma taki dom i może się pochwalić szczegółami ? Mają jakieś wady ?
    Chciałbym w tym roku rozpocząć budowę i muszę się na coś zdecydować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *