Produkcja i montaż tanich domków z drewna ogrodowych na narzędzia

Wygodny i pojemny schowek na narzędzia ogrodnicze, kosiarkę do trawy lub podręczne środki ochrony roślin to marzenie każdego ogrodnika – zarówno posiadającego niewielki ogródek działkowy jak i duży ogród koło domu na przedmieściach.

Zwykle do przechowywania tych przedmiotów służy garaż lub piwnica, a przecież dużo lepszym rozwiązaniem może być odpowiednia przybudówka znajdująca się na tyłach domu – niewielka szopa, która może pełnić rolę podręcznego magazynu, składu na narzędzia lub drewutni. Taki schowek wykonany jest z drewna, ma lekką konstrukcję, jest niedrogi, a starannie wykończony, przy okazji może stanowić element urozmaicający przestrzeń ogrodu.

Polecamy także:

Gotowe domy z prefabrykatów betonowych

Zadzwoń i zapytaj o ofertę lub mów się na wizytę naszego przedstawiciela.
Tanie domki z drewna w Szczecinie – tel. 512 66 23 33

Gdzie w Szczecinie można kupić lub zamówić drewnianą szopę do ogrodu? Do wyboru jest wiele rozwiązań, w zależności czy stawiamy na jakość, czy interesuje nas przede wszystkim jak najniższa cena. Jeśli zależy nam na jakości – warto skorzystać z usług lokalnych przedsiębiorców, którzy dokładają wszelkich starań, by produkt był trwały, funkcjonalny i estetyczny. I chociaż często cena takiego produktu jest nieco wyższa, warto się poświęcić. W przypadku opcji “jak najtaniej” można skorzystać z promocji w pierwszym lepszym markecie budowlanym. Jednak jakość może pozostawiać wiele do życzenia.

Ostateczny wybór należy jednak do klienta. Ważne, żeby był on zadowolony i miał w końcu w swoim ogrodzie miejsce, w którym przechowa narzędzia i inne niezbędne przedmioty.

Zobacz podobne tematy i weź udział w dyskusji:

Kto robi tanie drewniane wiaty przyścienne w Szczecinie
Gdzie kupić fajne drewutnie na wymiar – najtaniej
Szukam kto produkuje drewniane wiaty garażowe na samochód – w najlepszej cenie
Jaką polecacie firmę co sprzedaje zadaszenia przydomowe z drewna
Potrzebuję kontakt do kogoś kto robi altany z drewna i przybudówki przy domach – najniższe ceny
Szukam kogoś kto tanio i dobrze stawia szopy komórki domki na narzędzia
Kto w Szczecinie oferuje solidne i nie drogie wiaty samochodowe przy domu
Kto ma najtańsze altanki ogrodowe na narzędzia

[Głosów: 2   Average: 5/5]

6 comments on “Produkcja i montaż tanich domków z drewna ogrodowych na narzędzia

  1. Planuję postawienie w ogródku jakiejś niewielkiej szopy, bo nie mam gdzie trzymać kosiarki i innych narzędzi. Jak myślicie? Lepiej zbudować ją samemu czy może zlecić to jakiejś firmie? Oglądałem gotowe szopy w Castoramie ale żadna mi się nie podobała

    • Te domki z castoramy są słabe. Bylejakie drewno, które potrafi się wypaczyć przez sezon zimowy, szpary, których w ogóle nie powinno być, wykonanie fatalne. Ale czego spodziewać się po chińskiej tandecie za parę groszy?

      • Lepiej zamów domek u stolarza. Nie kupuj w casto, bo sa niepraktyczne, niezabezpieczone i zrobione byle jak. Szkoda wywalać pieniądze na bubla. Lepiej dołożyć i mieć coś co starczy na lata 🙂

  2. Myślałem o postawieniu jakiejś szopy za domem, bo już mi się te wszystkie szpadle i grabie nie mieszczą w piwnicy i mam wieczny bałagan. Znacie jakiegoś speca w Szczecinie, który zaprojektowałby i zrobił coś niedużego i funkcjonalnego? Z góry dziękuję za wszelkie namiary 🙂

  3. Ile kosztuje budowa takiego drewnianego domku na narzędzia? Czy mam szansę zmieścić się w 3-4 tysiącach? Nie chcę nic zaawansowanego, tylko prostą szopę, w której zmieści się kosiarka i narzędzia ogrodnicze.

  4. Jeśli chcecie postawić sobie taki domek, to polecam firmę bal-dom. Sama zleciłam im wykonanie domku letniskowego i jestem bardzo zadowolona z efektów i ceny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *