Reflektor do polerowania

Warsztat polerujący światła halogeny reflektory lampy samochodowe w Szczecinie

Dbanie o używane auta to nie tylko mycie i serwisowanie, ale także raz na jakiś czas polerowanie lakieru na karoserii oraz jeśli zaistnieje potrzeba polerowanie reflektorów. Jest wiele firm i warsztatów, które oferują wizualną regenerację i polerkę świateł samochodowych jednak nie wszystkie z nich naprawdę potrafią to robić. Jeśli lampy w Twoim aucie nie świecą już jak dawniej i nie dają jasnego światła to może być objawem zaśniedziałych kloszy. Obudowy świateł samochodowych po jakimś czasie stają się matowe i zaśniedziałe i trzeba je po prostu dać do polerowania żeby przywrócić im pierwotną przejrzystość.

Polecamy zakład, który zajmuje się polerowaniem kloszy od świateł samochodowych.

Myjnia parowa Czystko.pl – ul. Wernyhory 17 – tel. 502 866 337

Reflektor Golf IV do polerowaniaPolerowanie elementów karoserii lub świateł w samochodzie to czynność wymagająca specjalistycznego sprzętu oraz wiedzy i doświadczenia. Jeśli chcesz żeby lampy w Twoim aucie ponownie były idealnie czyste i przejrzyste to zleć polerkę mechaniczną. Znajdź dobry zakład lub warsztat samochodowy, który tego typu usługi oferuje na co dzień i nie eksperymentuj.

[Głosów:4    Średnia:3.3/5]

One comment on “Warsztat polerujący światła halogeny reflektory lampy samochodowe w Szczecinie

  1. Skorzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Moje Renault Clio II dawno już straciło jasne światłą i jak przyszedł czas przeglądu to nie dostałam pozytywa u diagnosty 🙁 Pojechałam szybko do tego warsztatu i w godzinę zrobili mi polerką reflektorów za co zapłaciłam 100 zł i jeszcze tego samego dnia diagnosta podbił mi przegląd. Miła i fachowa obsługa i wygląda , że wiedza na czym polega polerka świateł samochodowych – Karolina Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *