Zamów składanie mebli z paczek w Szczecinie

Czy warto zlecić firmie składanie mebli z paczki?

Meble kuchenne, regały na książki, komody czy krzesła i stoły – w paczkach kupimy dzisiaj większość mebli do domu. Dzięki temu mogą być one tańsze, ponieważ maleją koszty ich produkcji i transportu, jednak z drugiej strony to na kupującego spada wtedy praca związana z ich złożeniem. Dzisiaj składania mebli nie musimy jednak prowadzić samemu. Taką usługę może wykonać również zewnętrzna ekipa. Czy warto skorzystać z jej pomocy?

Zadzwoń i zamów wizytę fachowca od składania mebli
tel. 601767340

Składanie mebli – samemu czy z ekipą?

Większość osób kupujących meble w paczkach składa je samodzielnie. To najtańsza opcja, ponieważ nie ponosimy wtedy żadnych dodatkowych kosztów związanych z montażem. Musimy jednak przeznaczyć na niego sporo czasu. Właśnie dlatego obecnie można także skorzystać z usług polegających na skręcaniu mebli z paczek.

Zlecenie prac jak składanie mebli z paczki jest związane z wieloma korzyściami – to między innymi oszczędność czasu, mniejsze ryzyko, że umeblowanie będzie złożone nieprawidłowo. To również dobry wybór dla tych osób, które nie mają żadnego doświadczenia ze składaniem mebli i nie chcą podejmować się tego zadania samodzielnie.

Jakie firmy oferują składanie mebli z paczki?
Z usług polegających na składaniu mebli można skorzystać w wybranych sklepach meblowych – są to wtedy usługi dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem.

Również usługi tego typu świadczą wybrane firmy zajmujące się świadczeniem usług montażowych, osoby oferujące pomoc jako „złota rączka”.

Z adresami firm wykonujących usługi w ramach skręcania mebli można zapoznać się obecnie w internecie.

Co włącza usługa składania mebli?

Firmy prowadzące składanie mebli z paczki zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę, która obejmuje szeroką gamę usług. Dzięki temu klient nie musi już samodzielnie zajmować się niczym, co związane z wykonaniem zabudowy meblowej, na przykład w kuchni czy w salonie.

Ekipa wykonująca prace posiada odpowiednie wyposażenie – potrzebne narzędzia, a także ma doświadczenie, więc w tym przypadku prace mogą postępować znacznie łatwiej i szybciej niż wtedy, gdy skręcanie prowadziłoby się samodzielnie.

Podstawowy zakres usług obejmuje:
skręcanie mebli według instrukcji producenta
dodatkowe zmiany w konstrukcji mebli na życzenie klienta
zamocowanie mebli do ścian – szafki wisząc, stojące i inne
wykonanie montażu sprzętów w meblach, na przykład AGD, zlewozmywaków
posprzątanie po pracach – usunięcie kartonów, folii i innych odpadków

Warto też zaznaczyć, że niektóre firmy oferujące składanie mebli, mogą zapewnić swoim klientom usługi transportu umeblowania ze sklepu. Dzięki temu nie trzeba przewozić ich samodzielnie w swoim aucie lub wynajmować samochodu dostawczego.

Z dokładnymi usługami związanymi ze składaniem mebli można znaleźć na stronach firm lub uzyskać je podczas zlecania usługi przez telefon.

Skręcanie mebli w domu klienta – cena usługi
Ceny związane ze składaniem mebli zależne są od różnych czynników, w tym między innymi od ich wielkości, stopnia skomplikowania, dodatkowych usług, jakie zostały zamówione przez klienta.

Szacuje się, że koszt montaży z dojazdem do klienta wynosi najczęściej około 10 procent ceny umeblowania. Ceny są jednak najczęściej ustalane indywidualnie, dlatego też najlepiej uzyskać informacje bezpośrednio w firmie, która wykona wycenę.

Podsumowując, gdy mamy do skręcenia meble, nie musimy wykonywać tej czynności samodzielnie. Teraz usługi w tym zakresie może zaoferować również wiele ekip, które posiadają duże doświadczenie w składaniu umeblowania. Dzięki temu można oszczędzić swój czas i mieć pewność, że prace będą wykonane prawidłowo!

  • Montaż mebli Ikea Szczecin
  • Składanie mebli z paczki Szczecin
  • Skręcanie szafek regałów kuchni w Szczecinie
[Głosów: 1   Average: 5/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *