Zespół muzyczny na wesela – orkiestra weselna

Dobra i przede wszystkim odpowiednio dobrana muzyka na żywo to klucz do udanej zabawy weselnej. Dlatego zanim zdecydujesz się na wybór zespołu, który ma uświetnić uroczystość weselną to sprawdź kilka razy czy na pewno jest to dobry wybór. Nasz zespół gwarantuje udaną zabawę i nie zapomniane wrażenia zarówno dla państwa młodych jak i przybyłych gości.

Nasz repertuar zawsze staramy się dostosować do oczekiwań i gustów osób zamawiających, tak żeby zaspokoić nawet najbardziej wybrednych uczestników wesela. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem tak żeby nie tylko nasze wykonania, ale także jakość dźwięku sprawiała przyjemność, a nie ból dla uszu.

Silverband
Telefon +48 601 76 73 40

Polecamy także inne nasze usługi:

tanie wideofilmowanie uroczystości ślubnych i weselnych

Proponujemy zespół muzyczny na wesele wraz z wodzirejem, czyli osobom która od a do z poprowadzi całą uroczystość aż do białego rana.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

7 comments on “Zespół muzyczny na wesela – orkiestra weselna

  1. Potrzebuję pilnie znaleźć jakąś polecaną kapelę weselną bo cóka ma ślub za miesiąc i nawaliła jej kapela weselna, która niby miała być tani ai dobra. Już wiem, że nie zawsze najtańsza znaczy najlepsza dlatego teraz muszę szybko zdecydować się na kogoś innego. Jaką kapelę na wesele polecacie w dobrej cenie może nie najtaniej, ale żeby cena nie była duża? Kapela musi być z dużym doświadczeniem i wodzirejem, który naprawdę potrafi rozbawić gości weselnych i poprowadzić wesele od wieczora do białego rana.

  2. Kto zna jakiś znający się na rzeczy zespół weselny, który potrafi grać całą noc najpopularniejsze polskie piosenki, ale nie tylko z repertuaru disco polo tylko także te rockowe utwory i ma prawdziwe instrumenty takie jak gitara basowa perkusja, a nie tylko z podkładu mini z syntezatora, laptopa lub komputera. Może znacie sprawdzony i najtańszy zespół na wesele z którym można się dogadać podczas imprezy i zamawiać jakie się tylko chce piosenki. Uroczystość weselna odbędzie się oczywiście w Szczecinie więc szukam kogoś z tej okolicy.

    • Jak najbardziej zespołem który robi w Szczecinie szał jest BANG BANG BANG! Nie boją się weryfikacji na żywo (poza tym że na żywo też grają)

  3. Pilnie potrzebuję zespół na wesele na 16 maja. Wiem, że to niedługo, ale poprzedni grajkowie najzwyczajniej olali sprawę i siostra została z problemem. Może znacie kogoś, kto fajnie gra i ma wtedy wolny termin? To bardzo ważne, bo bez zespołu całe wesele diabli wezmą i będzie stypa 🙁

  4. W przyszłym roku planujemy się pobrać z moim narzeczonym i jesteśmy w trakcie załatwiania sali, zespołu i cateringu. Jaki zespół polecacie? Chcielibyśmy przede wszystkim muzykę na żywo, a nie z płyty, no i żeby to też nie było tylko disco polo, ale też inne gatunki.

  5. Moja siostra poszukuje fajnego zespołu na wesele. Najlepiej taki multiinstrumentalny, żeby nie skończyło się na keybordzie i muzyce z automatu. Znacie jakiś fajny zespół weselny w okolicach Szczecina z wolnym terminem na październik?

  6. Poszukuję zespołu na imprezę integracyjną w firmie. Jakiegoś grającego pop, rock i covery. Możecie coś polecić? Oczywiście nie disco-polo i nic w klimacie wiejskiego wesela 🙂 Z góry dziękuję za propozycje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *