Aleja sław na Deptaku Bogusława? Jest pomysł

Szczeciński radny ma pomysł na nową atrakcję turystyczną na Deptaku Bogusława. Według Michała Wilkockiego z klubu Bezpartyjnych, mogłaby tam powstać nasz lokalny odpowiednik międzyzdrojskiej promenady gwiazd.

Radny wystosował interpelację do prezydenta Szczecina, w której pyta o możliwość wpasowania w istniejącą nawierzchnię płyt z odciskami dłoni albo… stóp znanych osób, które można byłoby uhonorować. Według niego, taki element mógłby sprawić, że Deptak Bogusława zyskałby atrakcję turystyczną, która byłaby uzupełnieniem obecnej oferty tego miejsca.

Poniżej treść interpelacji:

Proszę o informację czy technicznie istnieje możliwość wpasowania w powierzchnię Deptaku Bogusława płyt z odciskami dłoni lub stóp osobistości, które Miasto Szczecin chciałoby szczególnie uhonorować? Jednocześnie proszę o informację czy Wydział Kultury jest w stanie wskazać tego typu osoby. Podobne rozwiązanie funkcjonuje w Międzyzdrojach tj. „Promenada gwiazd w Międzyzdrojach” , na której są umieszczane odciski dłoni. W związku z tym, że Deptak Bogusława jest strefą pieszą w Szczecinie mogłaby powstać aleja z odciskami stóp. Wprowadzone rozwiązanie zwiększyło by atrakcyjność turystyczną naszego miasta i ożywiło Deptak Bogusława. Proszę o opinię na temat mojego pomysłu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

One comment on “Aleja sław na Deptaku Bogusława? Jest pomysł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *