Będzie jaśniej wokół Arkonki

Popularna trasa w Lesie Arkońskim, z której chętnie korzystają spacerowicze, biegacze, rolkarze i rowerzyści, doczeka się oświetlenia. Miasto ogłosiło przetarg na wykonawcę oświetlenia i małej architektury wokół Arkonki.

Oświetlenie okolic kąpieliska Arkonka i jeziora Goplana to jeden z projektów wybranych w ubiegłorocznym głosowaniu na Szczeciński Budżet Obywatelski. Inwestycja polegająca na montażu oświetlenia oraz ustawieniu ławek i śmietników ma kosztować 700 tysięcy złotych i ma być gotowa wiosną 2016 roku.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Będzie jaśniej wokół Arkonki

  1. Nareszcie! Popołudniowo-wieczorne bieganie w tamtej okolicy to żadna przyjemność, zwłaszcza o tej porze roku, gdy o 16.00 robi się już szaro. Szkoda jednak, że oświetlenie będzie gotowe dopiero na wiosnę.

  2. Skorzystają na tym wszyscy. Jakiekolwiek wyprawy w tamtą okolicę po zmierzchu są mało przyjemne, niezależnie czy idziemy na spacer, jedziemy rowerem czy biegamy. Oby to szybko zrobili.

  3. Bardzo dobrze! Przecież tam strach chodzić jak się ściemni. Dzięki latarniom będzie można wybrać się tam na wieczorne bieganie bez obawy, że stanie się coś złego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *