Biuro obsługi Interesantów wróciło do swojej siedziby

Po półrocznej przerwie, Biuro Obsługi Interesantów szczecińskiego magistratu wraca do swojej dawnej siedziby. Zakończył się rozpoczęty w maju remont. Pojawiły się także nowe udogodnienia dla interesantów.

Terminale płatnicze przy poszczególnych stanowiskach, udogodnienia dla osób słabo widzących oraz 6 nowych stanowisk dla osób niepełnosprawnych to tylko niektóre z nowości, które czekają na odwiedzających urząd. W ramach modernizacji wymieniono instalację elektryczną i oświetleniową, zamontowano nową centralę instalacji wentylacji mechanicznej i klimatyzacji, a także wymieniono stolarkę okienną i zmodernizowano system alarmu pożarowego.

Dodatkowym udogodnieniem jest wydłużenie czasu pracy biura. W każdy poniedziałek BOI będzie czynne od godz. 7:30 do 18:00.

Koszt remontu BOI wyniósł około 3,5 miliona złotych.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on “Biuro obsługi Interesantów wróciło do swojej siedziby

  1. Rozumiem, że skończy się bieganie do kasy i wracanie z powrotem do okienka, bo opłatę za wydanie dokumentu będzie można uiścić od razu na stanowisku? Jeśli tak to super, bo załatwianie spraw potrwa o wiele krócej

  2. Nareszcie! To tymczasowe biuro w starej filharmonii było straszne. Nie dość że trzeba było wchodzić na piętro, co było utrudnieniem dla osób starszych, to jeszcze nie można było się w tym wszystkim odnaleźć. Fajnie że wrócili na stare miejsce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *