Centrum Żeglarskie na finiszu

Jego przebudowa miała się zakończyć 3 lata temu. Ostatecznie zostanie oddane do użytku na przełomie sierpnia i września. Mowa o Centrum Żeglarskim nad jeziorem Dąbie.

Wraz z oddaniem do użytku wyremontowanego obiektu, zmienić ma się organizacja Centrum Żeglarskiego. Przestanie funkcjonować jako placówka oświatowa. W jej miejsce powstanie jednostka budżetowa o tej samej nazwie. Mają o tym zadecydować szczecińscy radni podczas najbliższej sesji. Przekształcenie Centrum Żeglarskiego w jednostkę budżetową pozytywnie zaopiniowała Komisja Edukacji szczecińskiej Rady Miasta.

Obecnie na terenie Centrum Żeglarskiego trwają odbiory budowlane.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Centrum Żeglarskie na finiszu

  1. Czy odpowiedzialni za te wszystkie opóźnienia ponieśli konsekwencje swojej niekompetencji i zaniedbań? To się w głowie nie mieści, żeby opóźnić tak ważną inwestycję aż o 3 lata! W normalnym kraju nie tylko poleciałyby głowy, ale zainteresowałby się tym prokurator!

  2. Nareszcie! Przecież ten remont ciągnął się w nieskończoność. Szkoda tylko że otwarcie nastąpi dopiero na koniec sezonu. Ale najważniejsze że w końcu udało się doprowadzić tę feralną inwestycję do końca.

  3. Czy zmiana z placówki oświatowej na osobną spółkę nie wpłynie na wysokość opłat za zajęcia? Spółka będzie chciała zarabiać. Trochę obawiam się tej rewolucji. Ale cieszę się, że remont się kończy. To bardzo dobra wiadomość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *