Czy Filharmonia zostanie Cudem Polski?

Wciąż można głosować na nowy gmach szczecińskiej Filharmonii w plebiscycie “7 Cudów Polski” organizowanym przez National Geographic.

Głosowanie odbywa się na stronie 7cudow.national-geographic.pl. Decydują głosy oddane przez internautów. Ponadto ostoby biorące udział w zabawie mają szansę na otrzymanie atrakcyjnych nagród, m.in. samochodu osobowego.

Głosować można do 22 września.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

5 comments on “Czy Filharmonia zostanie Cudem Polski?

  1. Zagłosowałam. Nasza filharmonia jest naprawdę wyjątkowa. Dziwne, że ludzie nie są w stanie tego zrozumieć i zamiast cieszyć się, że odnosi międzynarodowe sukcesy, wciąż hejtują. Nie rozumiem tego.

  2. Jeszcze nikt nie napisał o bunkrze z blachy falistej? Gdzie są hejterzy?

    Oczywiście zagłosowałem. Powinniśmy być dumni z takiego budynku!

  3. Nawet bez głosowania filharmonia jest cudem Polski. Tylu ludzi narzeka, ale to i tak nie ma znaczenia, bo to najpiękniejszy budynek jaki powstał w ostatnich latach w Polsce.

  4. Ludzie są głupi. Nie potrafią docenić tego, że w mamy w Szczecinie w końcu budynek, którym możemy chwalić się na całym świecie. Ale przecież lepiej narzekać i hejtować w internecie – to takie fajne i modne ostatnio…

  5. Głos oddany! Filharmonia podoba mi się od samego początku. Wiedziałem, że ten budynek nie przejdzie bez echa. My szczecinianie powinniśmy być z niego bardzo dumni. Jeszcze żaden polski budynek nie został tak doceniony na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *