Darmowe porady prawne dla mieszkańców Szczecina

Stowarzyszenie Solidarne Kobiety Zawsze uruchomiło w Szczecinie Biuro Porad, w którym można bezpłatnie uzyskać bezpłatną pomoc obywatelską i prawną.

Biuro Porad dla Mieszkańców Szczecina rozpoczęło  działalność 2 marca w kilku siedzibach na terenie miasta. Funkcjonuje jako projekt współfinansowany  ze środków Miasta Szczecin w ramach zadania publicznego pod tytułem: “Prowadzenie Biura Porad w Szczecinie”.

Projekt adresowany jest do wszystkich mieszkańców Szczecina, co oznacza, że każda osoba może być klientem Biura Porad i będzie przyjęta w sposób uwzględniający jej potrzeby i możliwości. Głównym założeniem projektu jest powszechny dostęp do bezpłatnej pomocy obywatelskiej i prawnej.

Uruchomione zostały trzy Punkty Porad:
– Szczecin, al. Wojska Polskiego 113:
poniedziałek – piątek: w godz. 10.00 – 15.00
– Szczecin, al. Wojska Polskiego 63 (wejście od ul. Piłsudskiego – IV p. Fundacja 3 sektor, sala konsultacyjna ) :
czwartek: w godz. 16.00 – 18.45
– Szczecin, Os. Słoneczne, ul. Rydla 93 (Fundacja Kultury i Sportu Prawobrzeże – Klub os. „Dąb” sala edukacyjna) :
sobota: w godz. 09.00 – 12.00

Skorzystać z porady można po uprzednim umówieniu się na poradę: osobiście w Punktach Porad, telefonicznie pod nr tel. +48 667 854 944 – od poniedziałku do piątku: w godz. 10.00 – 15.00, e-mailowo biuro@biuroporadszczecin.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie: www.biuroporadszczecin.pl

2 comments on “Darmowe porady prawne dla mieszkańców Szczecina

1. Ja nie korzystałem z darmowych bo zawsze coś było wymagane by z nich skorzystać. Ja skontaktowałem się z prawnikami z telepapuga.pl i to był strzał w 10. Mało zapłaciłem ale uzyskałem konkretną, dobrą poradę.

2. Grzegorz Rygalski
    Radca prawny – Naczelnik Wydziału Wsparcia Windykacji i Odszkodowań w PKP Intercity S.A.
    Warszawa, woj. mazowieckie, Polska – Pan niesłusznie prowadzi sprawę w Szczecinie jako powód, gdyż biletowa sprawa jest po mojej racji. Pan dopuszcza się fałszowania oryginalnych dokumentów żeby okraść najbiedniejszą – na takim stanowisku? – żeby okraść najbiedniejszą. Sygn. akt IIC 571/17 w toku Sąd Rej. w Szczecinie przy ul. Pl. Żołnierza 16