Finał regat i utrudnienia w ruchu

Z okazji finału Regat Bałtyckich musimy spodziewać się utrudnień na szczecińskich ulicach. Pierwsze zmiany w organizacji ruchu zostały wprowadzone już w poniedziałek, a od wczoraj większość ulic w rejonie imprezy jest już zamknięta.

W poniedziałek wyłączone z ruchu zostały ulice: Admiralska i Komandorska, część ul. Zbożowej oraz jeden pas na ul. Jana z Kolna.

W środę zamknięta została cała ul. Zbożowa, Jana z Kolna, Małopolska, Wały Chrobrego, Zygmunta Starego, Jarowita, Henryka Pobożnego, Wawelska, Panieńska oraz parking pod Trasą Zamkową.

Na czas trwania finału Baltic Tall Ships Regatta wyznaczono objazd od Trasy Zamkowej przez ulice Matejki, Malczewskiego, Parkową i Dubois.

Zmiany będą obowiązywać do wtorku.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Finał regat i utrudnienia w ruchu

  1. Powiedzcie mi, jak najszybciej dojechać ze Słonecznego na Wały? Duże korki są na Gdańskiej czy lepiej jechać autobusem albo pociągiem?

  2. Czy na Łasztownię da się dojechać samochodem? Czy trzeba iść pieszo? Trochę daleko tak iść z buta od mostu długiego do rzeźni.

  3. masakra! Kto w ogóle pozwala na takie zmiany w organizacji ruchu? Przecież przez to tworzy się taki paraliż miasta jak nigdy. Do tego wszystkie te niekończące się remonty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *