Jak dojechać do Schwedt?

Niemcy zamykają drogę do Schwedt. Od czwartku rana nie przejedziemy trasą B2. Powód to remont jezdni.

B2 to popularny skrót, którym z okolic Chojny można dojechać do Szczecina czy Gryfina.
Polacy często jeżdżą tędy również na zakupy do Niemiec. Remont drogi potrwa do 1 sierpnia – objazd prowadzi drogą 113 przez Tantow.
[Głosów: 0   Average: 0/5]

6 comments on “Jak dojechać do Schwedt?

  1. O ile teraz wydłuży się droga do Schwedt? Mam nadzieję, że nie będzie trzeba pokonywać kilkudziesięciu kilometrów więcej niż obecnie. Poza tym te utrudnienia trwają bardzo długo, zwłaszcza w Gartz, gdzie remont drogi trwa już 2 lata.

  2. Czy skończyli już remont drogi w Gartz? Ciągnie on się w nieskończoność. Wiecznie rozkopane ulice, ruch wahadłowy, wykopki itp. Ile można remontować ulicę w niewielkim miasteczku? Oni to robią chyba dłużej niż naszą Potulicką 😀

  3. Bardzo długo trwa ten remont drogi w Gartz. Ale widać że robią to bardzo dokładnie. No i w końcu będzie można pojechać asfaltową drogą a nie kocimi łbami. Jak dla mnie bomba. Warto się trochę pomęczyć.

  4. Rozumiem że rozkopane jest tylko Gartz, a za Szczecina do Gryfina skrótem przez Rosówek dojadę normalnie? Na szczęście te roboty mają potrwać niecałe 2 tygodnie, więc da się przeżyć…

  5. Jak się jedzie okrężną drogą do Schwedt? Czy jest to szersza szosa czy jakieś boczne wiejskie drogi? Dużo kilometrów trzeba nadłożyć?

  6. A może lepiej pojechać przez Chojnę do Krajnika i stamtąd do Schwedt, zamiast objazdami po niemieckiej stronie? Jak wyglądają drogi po polskiej stronie? W jakim są stanie, bo dawno nie jechałam?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *