Jak dojechać na cmentarz w Święto Zmarłych?

Dodatkowe tramwaje i autobusy i wyznaczone miejsca parkingowe – to wszystko ma usprawnić dojazd do Cmentarza Centralnego w najbliższy weekend, gdy na groby bliskich ściągną tłumy szczecinian i osób przyjezdnych.

W dniach 31 października / 1 listopada w rejon Cmentarza Centralnego zostaną skierowane dodatkowe autobusy linii 53 i 67. Dodatkowo komunikację tramwajową wzmocnią dodatkowe linie, które dowiozą pasażerów na cmentarz. Jednocześnie komunikacja tramwajowa została wsparta dodatkowymi liniami 14 i 15.

Ci, którzy zdecydują się dojechać na cmentarz samochodami będą mieli do dyspozycji parkingi przy centrach handlowych: Turzyn (al. Bohaterów Warszawy), Atrium Molo (ul. Mieszka I), Tesco (ul. Milczańska).

Przyjeżdżając na cmentarz w Zdrojach będzie można pozostawić samochód na parkingu sklepu Selgros.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Jak dojechać na cmentarz w Święto Zmarłych?

  1. W najbliższy weekend lepiej w ogóle nie ruszać się samochodem w rejon cmentarza, bo przejazd czy zaparkowanie to jeden horror. Lepiej rzeczywiście wsiąść w tramwaj lub autobus i można dojechać bez większych problemów

  2. Nie ma sensu jeździć samochodami, chyba że lubicie stać w korkach i szukać bez końca miejsc parkingowych. Ja mam na szczęście na cmentarz niedaleko.

  3. Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy w tym roku było jakoś mniej ludzi na cmentarzu? Było tez zdecydowanie mniej stoisk z kwiatami i zniczami. Zawsze zaczynały się przy wiadukcie, a teraz dopiero przy bramie cmentarnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *