Jarmark Jakubowy w Szczecinie

W dniach 23-26 lipca, już po raz siódmy odbędzie się w Szczecinie Jarmark Jakubowy. Na wszystkich odwiedzających czekają zarówno atrakcje dla ciała jak i dla ducha.

Podczas siódmego Jarmarku Jakubowego na szczecińskim Starym Mieście zaprezentuje się około 250 wystawców z kraju i zagranicy, m.in. z Ukrainy, Litwy, Węgier i Bułgarii. Będzie można zaopatrzyć się w rękodzieło oraz tradycyjne produkty spożywcze – wędliny, pieczywo, miody itp.

Na placu Orła Białego pojawi się scena, na której zagrają m.in. zespoły folkowe. W piątek gwiazdą wieczoru będzie zespół Klezmafour. W sobotę przed szczecińską publicznością wystąpi Grzegorz Turnau.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

5 comments on “Jarmark Jakubowy w Szczecinie

  1. Bardzo lubię Jarmark Jakubowy. Zawsze kupuję tam świeże wędliny od drobnych wytwórców. Są naprawdę smaczne i długo utrzymują świeżość. Polecam – w przeciwieństwie do wyrobów dostępnych w supermarketach. Warto zapłacić więcej za dużo lepszą jakość i smak.

  2. A ja chodzę na Jarmark Jakubowy po dobre piwo, którego nie dostanę w żadnym sklepie. Jak nie próbowaliście jeszcze piwa z małych browarów to teraz macie szansę 🙂 Jest naprawdę bardzo dobre – zero chemii!

  3. Zawsze zaopatruję się tam w pieczywo na zakwasie. Niestety nie mogę zrobić za dużych zapasów, bo nawet pomimo swojej długiej trwałości i świeżości, żywot takiego chleba jest dość krótki. Polecam wszystkim chlebojadom 🙂

  4. Jak można dojechać na ulicę Tkacką? Część starego miasta jest zamknięta, a tam gdzie jadę, można dostać się tylko od Łaziebnej. Czy tam też jest zamknięta ulica, czy da się wjechać?

  5. Byłam wczoraj, ludzi jeszcze nie było zbyt dużo, ale to środek tygodnia, więc nie ma się czemu dziwić. Oferta jest naprawdę ciekawa i warto tutaj przyjść. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *