Kiedy powstanie nowa stacja Bike_S na Gumieńcach?

Dopiero w październiku może powstać stacja roweru miejskiego na Gumieńcach przy jeziorku Słonecznym.

Inwestycja powstanie z opóźnieniem z powodu przetargu, do którego zgłosił się tylko jeden oferent, ale jego dokumentacja dotarła z opóźnieniem. Z tego powodu zostanie ogłoszony kolejny przetarg, przez co inwestycja może zostać zakończona dopiero w październiku.

Nową stację sfinansuje Rada Osiedla Gumieńce, która przeznaczy na ten cel 100 tysięcy złotych ze swojego budżetu na lokalne inwestycje.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Kiedy powstanie nowa stacja Bike_S na Gumieńcach?

  1. Czemu wszystkie inwestycje w Szczecinie muszą być opóźnione? Kiedy zrobią rower miejski na prawobrzeżu? Przecież to też Szczecin, a traktują nas po macoszemu… 🙁 Nie podoba mi się to!

  2. Kiedy zrobią nowe stacje Bike_S w Szczecinie? Już nie chodzi mi o prawobrzeże, ale inne miejsca w centrum. Przydałaby się stacja roweru miejskiego przy Filharmonii lub koło Galaxy, bo za placem Rodła najbliższa jest przy rondzie Giedroycia.

  3. Kiedy w końcu powstanie rower miejski na prawobrzeżu Szczecina? Przecież tam też mieszka dużo ludzi, którzy chętnie by z niego korzystali. Dlaczego traktuje się prawobrzeże jako totalną prowincję, w której nic się nie robi dla mieszkańców? Szczecin to nie tylko śródmieście!

  4. Projekt bike_s na prawobrzezu został zgłoszony do SBO 2016.Trzeba będzie zmobilizować ludzi żeby głosowali. Może w końcu doczekamy się rowerków w Dąbiu czy na Słonecznym. Fajnie by było, bo coraz więcej ludzie jeździ rowerami do centrum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *