Kiedy skończy się remont al. Niepodległości?

Według pierwotnych planów, prace miały zakończyć się dzisiaj, 7 października, jednak od dawna było wiadomo, że prace remontowe na wschodniej jezdni al. Niepodległości zostaną zakończone z opóźnieniem. Na przeszkodzie stanęły m.in. rury gazowe i drzewa. Wiadomo już jednak, że inwestycja opóźni się o 5 tygodni.

Jak donosi “Kurier Szczeciński”, nie podpisano jeszcze aneksu do umowy, ale został uzgodniony termin zakończenia przebudowy. Ma to być 14 listopada 2015 roku. Przedstawiciele wykonawcy prac, firmy Energopol zadeklarowali także, że wyremontowaną jezdnią będzie można przejechać wcześniej.

Obecnie na placu budowy trwają prace przy układaniu krawężników.

3 comments on “Kiedy skończy się remont al. Niepodległości?

1. Rury gazowe, drzewa… co jeszcze przeszkodziło Energopolowi, żeby opóźnić kolejną inwestycję? Tunelu do Berlina nie znaleźli? Przecież to są jawne kpiny! Dlaczego w ogóle dopuszcza się tych partaczy do jakichkolwiek przetargów, nie wspominając o wybieraniu ich do wykonania? Kto ma w tym swój prywatny interes?

2. Przechodziłem tamtędy dzisiaj i czarno to widzę, żeby wyrobili się z tym w 5 tygodni. Tam zostało jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Jestem pewien że będzie kolejne opóźnienie…