Kto zostanie Ambasadorem Szczecina?

3 lipca, w Teatrze Lalek Pleciuga nadane zostaną zaszczytne tytuły “Ambasadora Szczecina”. Rekomendowani do tego tytułu zostali aktorka Agata Kulesza i skrzypek Bartłomiej Nizioł.

Artyści zostali wybrani spośród 14 zgłoszonych kandydatów. Uroczystość nadania tytułu odbędzie się podczas uroczystej sesji Rady Miasta Szczecin w dniu 3 lipca br.  o godzinie 10.00 w Teatrze Lalek „Pleciuga”.

Tytuł “Ambasadora Szczecina” przyznawany jest do 13 lat osobom, które promują nasze miasto. Otrzymali go m.in. Katarzyna Nosowska, Piotr Banach i Monika Szwaja, a także Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT i żaglowiec “Dar Młodzieży”.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Kto zostanie Ambasadorem Szczecina?

  1. Szczerze mówiąc, zarówno Kulesza jak i Nizioł słabo kojarzą się ze Szczecinem. Wystarczyłoby zapytać kogokolwiek z innych części Polski, skąd pochodzą wspomnieni artyści. Pewnie nikt by nie wiedział i powiedział, że z Warszawy.

  2. Super! Cieszę się, że pani Agata Kulesza dostanie tytuł Ambasadora Szczecina. Bardzo lubię tę aktorkę. A w ogóle czy ktoś wie, gdzie w Szczecinie można obejrzeć “Idę”? Chętnie zobaczyłbym ten film raz jeszcze na dużym ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *