Licytacja nart Kamila Stocha na rzecz szczecińskiego hospicjum

Kamil Stoch po raz kolejny wspiera Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Dziś wystartują aukcje internetowe, na których będzie można wylicytować m.in. narty mistra olimpijskiego. Dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz hospicjum.

Na aukcji będzie można kupić również narty innego skoczka narciarskiego, Klemensa Murańki – te same, w których jako dziesięciolatek prawie pobił rekord skoczni w Zakopanem.

Kamil Stoch pomagał już szczecińskiej placówce rok temu. Przekazane przez niego narty osiągnęły wówczas na internetowej aukcji cenę 8 tysięcy złotych. W tym roku ta kwota może być dużo wyższa, ponieważ w międzyczasie Kamil Stoch został dwukrotnym złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich oraz zdobywcą Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Aukcje potrwają do 1 marca, a zgromadzone środki zostaną przekazane na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych przy alei Powstańców Wielkopolskich. Organizatorem akcji jest stowarzyszenie “Siatkarze dla Hospicjum”.

Licytacje dostępne będą pod adresem: http://allegro.pl/my_page.php?uid=38607573