Małe zainteresowanie nową mariną

Otwartą latem tego roku marinę przy Wyspie Grodzkiej odwiedziło dotychczas niewielu żeglarzy. Według wstępnych wyliczeń, do portu jachtowego wpływał średnio jeden jacht dziennie.

Obiektem zarządza Żegluga Szczecińska. Obecna frekwencja jest słaba, jednak biorąc pod uwagę fakt, iż port został otwarty dopiero pod koniec sezonu, dokładniejsze wnioski z jego funkcjonowania będzie można wyciągnąć dopiero w przyszłym roku, gdy od początku sezonu żeglarskiego będzie można wykorzystać potencjał mariny.

Budowa portu jachtowego kosztowała 42 miliony złotych.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Małe zainteresowanie nową mariną

  1. Zdziwieni? Przecież marinę uruchomili tylko na regaty, a potem dopiero pod koniec wakacji, więc kto miał do niej przypłynąć? Takich miejsc nie uruchamia sie na koniec sezonu.

  2. Marina jest bardzo fajna, ale wciąż niedokończona, więc nie spodziewajmy się że uderzą tam tłumy żeglarzy. Poczekajmy do następnego sezonu i wtedy oceniajmy czy zainteresowanie jest małe czy duże.

  3. Tak to jest jak oddaje się inwestycję na koniec sezonu, gdy zainteresowanie jest już zerowe. To tak jakby otworzyli skocznię narciarską w połowie marca. Poczekajmy do przyszłego roku i wtedy ocenimy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *