Nagrody Eska Music Awards 2015 już rozdane

W sobotę, 29 sierpnia, w hali Azoty Arena odbyła się gala rozdania nagród muzycznych Eska Music Awards 2015. Na scenie wystąpiły polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki rozrywkowej.

Dwie statuetki otrzymała Margaret – w kategoriach: Najlepsza Artystka i eskaGO Award – Najlepszy Artysta w Sieci. Kamil Bednarek uznany został Najlepszym Artystą. Najlepszy Debiut Radiowy należał do chóru gospel Sound’n’Grace. Za Najlepszy Zespół uznana została grupa Video. Sarsa otrzymała statuetką w kategorii Najlepszy Hit za piosenkę „Naucz mnie”. Teledysk do piosenki Natalii Nykiel „Duży bądź” zdobył tytuł Najlepszego Video w kategorii ESKA TV Award.

Główna gwiazda wieczoru – amerykański wokalista Adam Lambert otrzymał Nagrodą Specjalną dla Najlepszego Zagranicznego Artysty.

Podczas gali wystąpili m.in. Adam Lambert, Hurts, Donatan i Maryla Rodowicz, Cleo, Margaret, Enej i Grzegorz Hyży. Galę poprowadzili prezenterka TVP 1 Paulina Chylewska oraz didżej Radia ESKA Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Eska Music Awards 2015

Eska Music Awards 2015

Eska Music Awards 2015

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Nagrody Eska Music Awards 2015 już rozdane

  1. Po raz kolejny okazało się że hala jest za mała. Zamiast zbudować porządny obiekt na 10 tysięcy miejsc, zrobiono dużo mniejszy, a pewnie przy okazji takiego koncertu frekwencja mogłaby być dużo większa. Ogólnie oceniam całe wydarzenie bardzo dobrze.

  2. Bardzo fajny koncert. Ale najgorzej mieli ci, którzy siedzieli w pierwszych rzędach na widowni. Przecież tam nie było nic widać, bo zasłaniali ludzie na płycie, fotoreporterzy i kamera. Bez sensu. Mogli już tam nie sprzedawać biletów.

  3. Rzeczywiście te dolne rzędy na trybunach nie miały zbyt dobrego widoku. Co najmniej 3 pierwsze rzędy powinny być wyłączone z obiegu, bo i tak z nich nic nie widać, a bilety są droższe niż na płytę. Poza tym koncert oceniam dobrze 🙂

  4. Czy w przyszłym roku EMA też będzie w Szczecinie? Ktoś wie może coś na ten temat? Byłoby fajnie, gdyby ta impreza już na zawsze została w Szczecinie bo to fajna promocja dla miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *