Nowa fabryka wkrótce rozpocznie produkcję

Firma Bilfinger Mars Offshore podpisała pierwszy kontrakt. We wrześniu w nowej fabryce na Ostrowie Brdowskim rozpocznie się produkcja.

Po wakacjach Bilfinger Mars Offshore rozpocznie produkcję platform pośrednich dla farmy wiatrowej Race Bank znajdującej się na Morzu Północnym. Kontrakt dotyczący produkcji i magazynowania 91 platform pośrednich został zawarty na okres od lipca 2015 r. do grudnia 2016 r.

W nowym zakładzie pracę znajdzie kilkaset osób.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Nowa fabryka wkrótce rozpocznie produkcję

  1. A jednak będzie produkcja. Niedawno gdzieś w prasie straszyli, że firma Bilfinger została sprzedana i inwestycję diabli wzięli. A przecież nie po to wybudowali tę wielką halę, żeby stała pusta. Cieszę się, że rusza produkcja. Trochę ludzi znajdzie tu pracę.

  2. Czy w fabryce Bilfinger planowane są miejsca pracy dla kobiet? I nie mówię o administracji czy księgowości tylko o pracy przy produkcji. Chciałabym się tam zatrudnić, ale obawiam się, że tam parytety nie obowiązują.

  3. Gdzie można złożyć podanie o pracę w Bilfingerze? Czy wciąż zatrudniają pracowników? Szukam pracy. Mam doświadczenie w konstrukcjach stalowych. Pracowałem 19 lat w stoczni, potem kilka lat za granicą, a do niedawna w małej firmie, która niestety przeniosła się na Wielkopolskę.

  4. Szukam pracy jako spawacz. Czy mam jeszcze szansę załapać się na etat w Bilfingerze? Mam doświadczenie w dawnej stoczni i za granicą. Gdzie mogę znaleźć informacje na temat pracy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *