Nowe budy na Dzień Psa

Do szczecińskiego schroniska dla zwierząt trafiły pierwsze budy dla psów, które zostały zakupione w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Łącznie schronisko wzbogaci się o 100 bud dla czworonogów. Budy mają być ustawiane na kostkach polbrukowych, a nie bezpośrednio na podłożu, dzięki czemu będzie w nich znacznie cieplej.

1 lipca obchodzony jest Dzień Psa. Z tej okazji tego dnia każdy adoptujący oraz jego podopieczny otrzymają od schroniska upominek. Psy otrzymają kolorowe bandanki z logo schroniska, a nowy właściciel smycz do kluczy i wpinkę z logo schroniska.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Nowe budy na Dzień Psa

  1. Dobrze, że coś się dzieje dobrego w kwestii schroniska, jednak wciąż nie milkną echa ostatniej afery. Mam nadzieję, że nowe kierownictwo schroniska będzie odpowiednio dbało o zwierzęta, bo jeżeli nadal będzie źle zarządzane to nawet najlepsze budy i inne wyposażenie nie pomogą.

  2. Nowe budy, urządzenia do gabinetu czy nawet mini salon piękności nie zastąpi ludzkiego traktowania zwierząt – tego, co czworonogi docenią najbardziej. Niestety tego zabrakło do tej pory. Stare kierownictwo schroniska zrobiło wiele krzywdy swoim podopiecznym. Mam nadzieję, że teraz wszystko zmieni się na lepsze.

  3. Załatwcie lepiej właściwych ludzi do pracy w schronisku, bo jeśli będą tu pracować tacy ludzie jak poprzednia ekipa to nawet najlepsze budy nie pomogą. Dziwię się, że tamci ludzie nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej, bo to co się tam działo to jakaś patologia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *