Nowy hotel w Szczecinie?

Grupa Orbis zapowiada budowę nowego hotelu w miejscu zburzonej 7 lat temu “Arkony”. Obecnie jest tam pusta działka ogrodzona płotem.

Ibis Styles Hotel ma mieć 120 pokoi ulokowanych na 4 piętrach. Nie ma jeszcze projektu budynku. Inwestycja ma się rozpocząć nie prędzej niż w przyszłym roku.

Orbis pierwotnie planował postawić w miejscu Arkony pięciogwiazdkowy hotel, jednak z powodu trudnej sytuacji na rynku, plany zostały zarzucone. Dziura po dawnym hotelu straszy do dziś.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Nowy hotel w Szczecinie?

  1. Mam nadzieję że nie postawią tam koszmarka w stylu dawnej Arkony, tylko coś, co będzie idealnie wpasowane w staromiejski klimat. Podzamcze to miejsce z potencjałem, jednak obecni gospodarze zamiast go wykorzystać, marnują to po całości.

  2. To ta dziura już straszy 7 lat? Masakra… Żeby tylko ją szybko zabudowali, bo Podzamcze wygląda fatalnie. Wszędzie płoty, dziury i nic się nie dzieje, a to powinna być wizytówka miasta.

  3. Skończyli budować biurowce to teraz zaczynają stawiać hotele na akord. Tylko ciekawe, kto będzie w nich nocował. Na jakiś wielki najazd turystów jakoś nie możemy narzekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *