“Pamiętajcie o ogrodach” – już po kiermaszu

Ponad 100 wystawców nie tylko branży ogrodniczej, bo również kuchni regionalnej i rękodzieła – tak wyglądał XXXI Kiermasz Ogrodniczy “Pamiętajcie o ogrodach”.

Przez dwa weekendowe dni, na Wałach Chrobrego można było zaopatrzyć się w sadzonki drzew, krzewów i kwiatów, cebule kwiatowe, nasiona oraz różne akcesoria niezbędne w ogrodzie. Oprócz tego na licznych stoiskach można było kupić wyroby kuchni regionalnej, chleb, wędliny, miody, piwa z lokalnych browarów i wiele innych przysmaków. Na stoiskach z rękodziełem można było nabyć m.in. drewniane akcesoria kuchenne, elementy dekoracyjne i biżuterię.

Kiermaszowi towarzyszył plener sportu i rekreacji “Wektory Ruchu”, który odbywał się na placu Mickiewicza.

Kiermasz Ogrodniczy “Pamiętajcie o ogrodach” odbywa się w Szczecinie 2 razy do roku – wiosną i jesienią.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on ““Pamiętajcie o ogrodach” – już po kiermaszu

  1. Pogoda trochę popsuła plany, bo w niedzielę co chwilę padało, ale udało mi się dotrzeć na kiermasz. Kupiłam kilka fajnych roślinek na skalniak. Ceny przystępne, a co najważniejsze – ludzie, którzy potrafią doradzić. Wiosną pewnie wybiorę się ponownie 🙂

  2. Szukałam roślin owadożernych i nie znalazłam stoiska, a w zapowiedziach słyszałam, że mają się pojawić. Rzeczywiście go nie było, czy może ja jestem niezbyt spostrzegawcza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *