Pamiętajcie o ogrodach

W dniach 19-20 września, na Wałach Chrobrego odbędzie się kolejna edycja kiermaszu “Pamiętajcie o ogrodach”, podczas której będzie można zaopatrzyć się nie tylko w rośliny i niezbędne akcesoria ogrodnicze. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji.

Na stoiskach pojawią się zarówno dobrze znane rośliny – sadzonki kwiatów, krzewów, drzew owocowych oraz nasiona, jak i odmiany egzotyczne, akcesoria niezbędne w ogrodzie i na działce oraz środki ochrony roślin. Dodatkowo odbędą się imprezy towarzyszące kiermaszowi. Przy ulicy Szczerbcowej pojawią się stoiska “Wałówki z przysmakami” z produkrami kuchni regionalnej. Przy placu Mickiewicza odbędzie się plener sportu i rekreacji “Wektory ruchu”.

Kiermasz odbędzie się w sobotę, w godzinach 10-18 i niedzielę w godzinach 10-17.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

5 comments on “Pamiętajcie o ogrodach

  1. Za każdym razem odwiedzam kiermasz i zawsze wychodzę stamtąd co najmniej z jedną sadzonką. Można tam dostać naprawdę ciekawe okazy roślin, a przy okazji otrzymać fachowe porady i dowiedzieć się czegoś nowego na temat pielęgnacji roślin. Polecam!

  2. Poszukuję krzewu pigwowca. Czy na tym kiermaszu mam szansę go dostać? Nie mylić z pigwą, bo to drzewo, a ja potrzebuję takich kolczastych krzaczków, które wiosną kwitną na czerwono i mają takie żółte owoce.

  3. Szkoda że nie będzie wystawy florystycznej, bo zawsze pojawiają się bardzo ciekawe kompozycje. Ale chyba podczas jesiennej edycji nie ma wystawy… chyba że się mylę.

  4. Czy na tym kiermaszu można kupić meble ogrodowe? Szukam fajnego kompletu stół i krzesła, ale nie takiego zwykłego plastikowego, ale coś na dłużej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *