“Przełomy” z kolejnym opóźnieniem

Odkładany w nieskończoność termin otwarcie Centrum Dialogu “Przełomy” po raz kolejny uległ zmianie. Już nie na przełomie października i listopada, ale w połowie grudnia zostanie otwarte nowe muzeum pod placem Solidarności.

Inwestycja musi być zakończona do końca roku, grudzień jest więc ostatecznym terminem otwarcia muzeum. W przeciwnym razie może przepaść unijna dotacja. Nieoficjalna data udostępnienia multimedialnej ekspozycji dla zwiedzających to 17 grudnia 2015 roku.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on ““Przełomy” z kolejnym opóźnieniem

  1. Jeszcze kogoś w ogóle dziwi, że inwestycje w Szczecinie są opóźnione o ponad rok? Dlaczego nie pociągnie się do odpowiedzialności konkretnych ludzi winnych tych zaniedbań? Przecież ktoś się tym zajmuje – ktoś kto ma imię i nazwisko.

  2. Wcale mnie to nie dziwi. Inwestycje opóźnione o miesiące, a nawet lata to już norma w Szczecinie. Najgorsze jest to, że osoby winne takiej sytuacji nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje zaniedbania.

  3. Tak wszystko dobrze szło z całą budową do momentu, gdy trzeba przygotować ekspozycję. Za chwilę okaże się, że aranżacja wnętrza zajmie więcej czasu niż budowa całego muzeum

  4. Muzeum fajne, a takie pechowe. Ostatnio tam podobno nawet jakaś wilgoć wyszła na ścianach i musieli interweniować. Mam nadzieję, że dotrzymają terminu w grudniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *