Pyromagic 2015 – tysiące fajerwerków nad Szczecinem

Piątek i sobota to najbardziej wystrzałowe dni tego lata. 7 i 8 sierpnia w Szczecinie odbędzie się VIII Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic 2015.

Pokazy rozpoczną się w piątek o godz. 22.10. Jako pierwsza zaprezentuje się na firma Hanwha z Korei Południowej. Pół godziny później swój pokaz pokażą reprezentanci Hiszpanii z Pyrotecnia Zaragozana. W sobotę o godz. 22.30 odbędzie się trzeci pokaz konkursowy w wykonaniu Fire Event z Luxemburga, a na finał, o godz. 23.15 zobaczymy pokaz specjalny w wykonaniu organizatora Pyromagic, firmy SUREX.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja festiwalu Szczecin Music Live. Zobaczymy również zmagania strażaków w ramach European Firefighter Combat Challenge, a na wodzie odbędą się zawody Baltic Polonez Cup Race.

Szczegółowe informacje i program na stronie www.fajerwerki.szczecin.eu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on “Pyromagic 2015 – tysiące fajerwerków nad Szczecinem

  1. O 20 ma być jeszcze jeden pokaz, który nie będzie zwykłymi fajerwerkami tylko kolorowym dymem na niebie. Tak zwane “dzienne fajerwerki”. Muszę to koniecznie zobaczyć! 🙂

  2. Gosciu na fb pisze : Hej gdzie parkujecie swoje fury na pyro 2015 ? Jakas sprawdzona miejscówka ? To ja odpowiadam :sprawdzona miejscówka to parking biedronki .. dwa dni pod rzad sprawdzalam czy da sie wyjsc z pracy przez te samochody…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *