Referendum 2015 – trwa liczenie głosów

Trwa liczenie głosów po niedzielnym referendum. Według częściowych danych podanych przez PKW, frekwencja w Zachodniopomorskiem wyniosła niewiele ponad 7 procent.

Znane są już wyniki ze wschodniej części regionu. Według informacji z godziny 8.00, frekwencja wyniosła 7,34%.

Za wprowadzeniem jednomandatowych okręgów wyborczych było 80.93% głosujących, za finansowaniem partii z budżetu Państwa – 15.28%, rozstrzyganiem wątpliwości na korzyść podatników – 95% uprawnionych do głosowania.

Pełne wyniki referendum powinny być znane o godz. 18.00.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Referendum 2015 – trwa liczenie głosów

  1. Nie byłem na żadnym referendum. Uważam, że to była strata czasu i pieniędzy. Dobrze, że odpadł pomysł z drugim referendum, bo to już byłaby przesada. Przez kampanię wyborczą politycy łącznie z prezydentami dostają małpiego rozumu… a płaci podatnik.

  2. Też nie byłam na referendum. Nie wiem w ogóle o co chodzi z tymi JOWami – każdy wciskał inną bajkę, więc już w ogóle się pogubiłam, dlatego wolałam nie iść wcale zamiast źle odpowiedzieć na pytanie… bo nadal nie wiem czy lepiej z JOWami czy bez.

  3. To referendum to był głupi pomysł więc nie dziwię się że dużo ludzi po prostu dało sobie z nim spokój. Też nie byłem i wcale nie uważam, że nie spełniłem obywatelskiego obowiązku. Szkoda tylko że 100 milionów poszło w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *