Remont al. Niepodległości – utrudnienia na Bramie Portowej

W związku z trwającym remontem al. Niepodległości, zmienia się organizacja ruchu na Bramie Portowej, na odcinku ul. Wyszyńskiego przy biurowcu.

Z trzech pasów do jazdy na wprost, od 7 września wyłączony został skrajny prawy pas. Ma to związek z likwidacją wyspy w rejonie przejść dla pieszych. Zwężony został także chodnik.

Utrudnienia mają także kierowcy i piesi w rejonie pl. Żołnierza. Wciąż zablokowany jest prawy pas na ul. Obrońców Stalingradu, częściowo został także rozebrany przystanek tramwajowy linii nr 1.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Remont al. Niepodległości – utrudnienia na Bramie Portowej

  1. Czy to prawda, że remont Niepodległości będzie miał opóźnienie? Kolejna inwestycja z Energopolem, która nie zostanie zakończona w terminie. Co tym razem wykopali? Poniemiecki gazociąg czy tunel do Berlina?

  2. Kiedy zakończy się remont Niepodległości? Przez kawałek zamkniętej ulicy całe miasto jest sparaliżowane. Wystarczy spojrzeć jakie korki tworzą się na pl. Zwycięstwa czy na Obrońców Stalingradu przy pl. Żołnierza. Ile jeszcze tych remontów będzie zanim w końcu będzie normalnie?

  3. Czy w Szczecinie jakaś inwestycja zakończy się kiedyś w terminie? Dlaczego w przetargach wybierane są firmy, które nie wywiązują się z umowy, partaczą robotę i robią jakieś masakryczne opóźnienia? Przecież na to idą nasze pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *