Rolnicy ponownie zablokują Szczecin

W poniedziałek, w samo południe do centrum Szczecina wjadą traktory. Rolnicy będą protestować na ul. Matejki i przejadą ulicami miasta.

Rolnicy przyjadą do centrum przez Trasę Zamkową i pojadą w kierunku Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Szczecinie, gdzie wręczą dyrektorowi petycję i następnie na ulicach Szczecina zamanifestują solidarność z zatrzymanymi we wtorek rolnikami z okolic Pyrzyc, którym prokuratura zarzuca udział w grupie przestępczej związanej z ustawianiem przetargów na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Dwie osoby z 12 zatrzymanych przyznały się do winy.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on “Rolnicy ponownie zablokują Szczecin

  1. Znowu oni?!?! Niech się wieśniaki stąd zabierają z tymi swoimi traktorami! Znów zablokują całe miasto i nie będzie można przejechać przez centrum. Nie ma innych miast do protestowania tylko zawsze Szczecin?

  2. Wczoraj miałam już tę nieprzyjemność stać w gigantycznym korku. A dzisiaj miałam problem z zaparkowaniem w okolicach ulicy Kopernika, bo okazało się, że ulica Sambora została przerobiona na parking dla ciągników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *