Rozpoczynają się wakacje w Szczecinie

Piątek, 26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2014/2015. Uczniowie usłyszą dziś ostatni dzwonek.

W szczecińskich szkołach uczy się 40 tysięcy uczniów, którzy dziś odbiorą świadectwa. Powrót do szkoły dopiero za 2 miesiące – tradycyjnie 1 września.

Ci, którzy nie wyjadą na wakacje, mogą w ciekawy sposób spędzić je w mieście: nie tylko na kąpieliskach ale także na różnych wydarzeniach zorganizowanych z myślą o dzieciach – warsztatach, półkoloniach itp. Między innymi w miejskich bibliotekach odbywać się będą spotkania, gry i zabawy.

O wydarzeniach dla dzieci, które nie chcą nudzić się w wakacje, będziemy na bieżąco informować.

One comment on “Rozpoczynają się wakacje w Szczecinie

1. Podobno nie można już zapisać dzieci na żadne półkolonie, bo nie ma miejsc. Może wiecie, gdzie można zapisać dziecko na wakacje? Jakieś warsztaty, zajęcia itp.?