Ruszył nabór do Festiwalu Młodych Talentów

Można już zgłaszać się do konkursu muzycznego Festiwalu Młodych Talentów – Nowa Energia. Nabór potrwa cały czerwiec.

Jest to już dziewiąta edycja festiwalu, którego celem jest prezentacja twórczości młodych wykonawców oraz przegląd inspirujących zjawisk i nowych produkcji na polskiej scenie muzycznej. Jury przewodniczyć będzie Katarzyna Nosowska. Nagrodę główną funduje wytwórnia Kayax. Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu będzie wydanie i promocja singla przez wytwórnię Kayax oraz nagrody pieniężne ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną i Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.

Nabór potrwa do 30 czerwca. Przesłuchania konkursowe odbędą się 18 września w Klubie Hormon. Zwycięzcę festiwalu poznamy dzień później podczas finałowego koncertu w hali Azoty Arena. Swój udział w koncercie finałowym potwierdzili już m.in. Rojek i Agyness B. Marry.

Więcej informacji o konkursie i festiwalu można znaleźć na stronie www.festiwalmlodychtalentow.pl.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on “Ruszył nabór do Festiwalu Młodych Talentów

  1. Ten festiwal to jakieś nieporozumienie. Artyści niewiele z tego mają. Czy ktoś zna jakiegoś uczestnika Festiwalu Młodych Talentów, który zrobił ogólnopolską karierę? Może niektórzy osiągnęli status lokalnej “gwiazdy” i grają do piwa i kotleta w małej knajpie, a cała publiczność to rodzina i znajomi. Pomysł fajny, ale realizacja słaba…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *