Stary wiadukt coraz bardziej się sypie

W poniedziałek po południu została zamknięta nitka wjazdowa ul. Ku Słońcu pod wiaduktem kolejowym. Powód – zaczęły z niego spadać kawałki betonu.

Około godz. 16.00 policja uniemożliwiła możliwość wjazdu do centrum ulicą Ku Słońcu i wezwała na miejsce sokistów w celu sprawdzenia wiaduktu, z którego odpadło kilka ukruszonych kawałków betonu. Ruch w przeciwną stronę odbywał się normalnie.

Po sprawdzeniu obiektu, o godz. 20.00 służby zdecydowały o przywróceniu ruchu samochodowego w kierunku centrum.

Wiadukt nad ul. Ku Słońcu przeznaczony jest do remontu, który najprawdopodobniej zacznie się w przyszłym roku.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Stary wiadukt coraz bardziej się sypie

  1. Za remont tego wiaduktu powinni wziąć się jak najszybciej, bo stanie się jakieś nieszczęście i dopiero będzie afera, szukanie winnych itp. Przecież tamtędy chodzą ludzie, jeżdżą samochody i tramwaje!

  2. A czy tego mostu nie mają remontowac lub zburzyć podczas budowy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej? Prace mają zacząć się już niedługo, ale może lepiej żeby jakoś to wcześniej zabezpieczyć…

  3. Ostatnio przejeżdżałem tamtędy samochodem i miałem wrażenie że coś spadło mi na dach. Na szczęście było to coś malego, więc obyło się bez żadnych uszkodzeń. Lekki wgniot na dachu – jak po spadnięciu orzecha z drzewa, więc nic poważnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *