Szkoła Muzyczna na Prawobrzeżu już od września

Trwa nabór kandydatów do filii Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Szczecinie, która mieścić się będzie w budynku Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Portowej w Dąbiu.

O przyjęcie do szkoły mogą ubiegać się dzieci w wieku do 10 lat. Nabór trwa do 3 czerwca. Szkoła zacznie działać od września, obecnie jej siedziba mieści się w budynku zastępczym przy ul. Jana Styki.

W szkole muzycznej dzieci będą mogły uczyć się grać na fortepianie lub gitarze.

2 comments on “Szkoła Muzyczna na Prawobrzeżu już od września

1. Moje dzieci chodzą do szkoły muzycznej ale prywatnej – Artyz. Córka na śpiew i pianino a syn na gitarę 🙂 Wydaje mi się że to bardzo dobra szkoła (jak na moją widzę i możliwość oceny) Dzieci chodzą zadowolone, ciesza się na zajęcia. Córka zdała egzaminy brytyjskie też u nich. Plus tez za panel klienta – mozna szybko odwołac zajecia przez internet a nie trzeba się bawic w szukanie telefonu i dzwonienie.

2. Artyz to jedna z lepszych szkół muzycznych w kraju nie tylko w Szczecienie, sprawdźcie sobie wyniki egzaminów , ta szkołą naprawde sie liczy !