Testerzy e-biletu poszukiwani

ZDiTM znów poszukuje testerów działania e-biletu. Testy rozpoczną się w sobotę i potrwają tydzień.

Nowy system informacji pasażerskiej miał ruszyć na początku miesiąca, jednak do tego nie doszło. Wciąż potrzebne są nowe testy jego działania.

Wnioski wraz ze zdjęciem przyjmowane są dziś do godz. 15.30 w siedzibie ZDiTM przy ul. Klonowica 5. Formularze dostępne są na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Testerzy e-biletu poszukiwani

  1. Ile jeszcze będą testować ten system? Opóźnienie sięga już prawie roku, a tam wciąż wszystko w proszku! Czy ktoś w ogóle w ZDiTM panuje nad tym całym bałaganem? To już nie jest zabawne. To są jawne kpiny!

  2. Kiedy zacznie działać e-bilet w Szczecinie? Obiecują już od tylu miesięcy i wciąć coś nie działa. Kasowniki są często wyłączone, a w niektórych autobusach ich nie ma. Pozostałe rzeczy jak biletomaty czy tablice na przystankach też nie zawsze działają.

  3. Obawiam się, że to wszystko szlag trafi, a unia zabierze nam dofinansowanie. Ktoś w ZDiTM nie potrafi koordynować tego projektu i powinien za to odpowiedzieć. Kilkadziesiąt milionów to nie żarty, a sytuacja robi się coraz bardziej niepokojąca.

  4. Kiedy ten system zacznie wreszcie działać jak należy? Wczoraj próbowałam kupić bilet w nowym biletomacie i wypluwał mi wciąż monety. Przecież nie płaciłam żetonami tylko prawdziwymi pieniędzmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *