Ulice otwarte ale trzeba uważać

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej remontem przywrócono ruch samochodowy na ulicy Potulickiej, Narutowicza i Warcisława.

Wciąż jednak pracują tam drogowcy, więc obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km na godzinę i tymczasowa organizacja ruchu. Należy więc unikać jazdy na pamięć i zwracać szczególną uwagę na oznakowanie pionowe i poziome. Na ulicy 3 Maja wciąż trwają prace przy sieci ciepłowniczej i obowiązuje ruch dwukierunkowy na jednej jezdni.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Ulice otwarte ale trzeba uważać

  1. Widzieliście ten bajzel na Warcisława? Jak można otworzyć dla ruchu coś takiego i uważać, że to koniec remontu? Brakujące odcinki chodnika, walające się palety, krawężniki, rury itp. Może samochodem da się przejechać, ale pieszy teraz ma utrudnione zadanie, bo musi co chwilę schodzić na jezdnię ryzykując życiem, bo mało kto stosuje się do ograniczenia 40km/h.

  2. Na 3 Maja rzeczywiście jest małe zamieszanie, ale i tak jest już lepiej niż wcześniej. Jeszcze te parę dni można się pomęczyć, nie ma tragedii. Na Warcisława jeszcze nie byłem, ale chyba trochę się teraz poluźniło na Niebuszewie?

  3. Niestety brak oznakowania poziomego powoduje dziwne sytuacje. Kierowcy często zajeżdżają drogę rowerzystom (pod górę jest wyznaczony pas rowerowy), a zdarza się że wyjeżdżają sobie na czołówkę. Powinni to szybko ogarnąć, zanim wydarzy się jakaś kolizja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *