Uwaga na utrudnienia na Gdańskiej

W środę wieczorem na ulicy Gdańskiej rozpoczęły się prace związane z wymianą nawierzchni.

Prace obejmujące zrywanie starej nawierzchni i układanie nowej obejmują odcinek wjazdowy w kierunku Estakady Pomorskiej i będą wykonywane głównie wieczorami i nocą. Utrudnienia w przemieszczaniu się pomiędzy prawo i lewobrzeżną częścią Szczecina mogą potrwać do poniedziałku.

Od godziny 19 poważne kłopoty z przejazdem będą mieć wyjeżdżający z centrum Szczecina ulicą Gdańską.
Na jezdni w kierunku Prawobrzeża rozpoczynają się prace związane z wymianą nawierzchni. Obejmą one odcinek w kierunku Estakady Pomorskiej.

Zrywanie starego asfaltu i układanie nowego prowadzone będzie wieczorami i nocą. Utrudnienia mogą potrwać do poniedziałku.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Uwaga na utrudnienia na Gdańskiej

  1. Czy zniknie w końcu ta hopka na Gdańskiej, na której nawet autobusy hamują prawie do zera, bo nie da się tamtędy przejechać? I pomyśleć że jest to efekt niedawnych poprawek nawierzchni. Mam nadzieję, że nie skopią tego jeszcze bardziej.

  2. A ja pojechałam dziś do pracy tramwajem i dojazd ze Zdrojów do placu Kościuszki zajął mi niecałe 20 minut. Bez stania w korkach, bez nerwów, komfortowo i spod domu prosto do celu. Chyba przestanę dojeżdżać samochodem bo podoba mi się teraz jazda SST

  3. Niby jest lepiej ale mogliby jeszcze wyregulować studzienki. W ogóle na Gdańskiej przydałby się generalny remont ulicy, a nie tylko takie łatanie dziur, które daje efekty na krótki okres czasu. Estakada Pomorska chyba niedługo się rozsypie ze starości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *