W hali Azoty Arena znów polała się woda z sufitu

To już kolejna taka sytuacja w ostatnim czasie. Podczas niedzielnego meczu pomiędzy piłkarkami ręcznymi Pogoni Baltica z Energą AZS Koszalin w hali Azoty Arena z sufitu na parkiet zaczęła lać się woda. Na szczęście meczu nie przerwano, a wynik okazał się pozytywny dla szczecinianek.

Podczas meczu, pomiędzy ósmym a dziewiątym metrem od linii bramkowej pojawiła się kałuża. Okazało się, że przyczyną jest woda kapiąca z sufitu. Meczu nie przerwano, sytuację sprytnie opanowały pomagające dziewczynki, które w momencie gdy akcja gry przenosiła się na drugą stronę boiska, szybko wycierały zbierającą się na parkiecie wodę.

Pechowy mecz zakończył się dla Pogoni Baltica Szczecin szczęśliwym wynikiem 30:23.

Przyczyną poprzedniej awarii, która miała miejsce w styczniu, było uszkodzenie tzw. klapy dymowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]