Warcisława na finiszu

Remont ulicy Warcisława na Niebuszewie zbliża się do szczęśliwego finału. Trwają prace polegające na układaniu ostatniej warstwy asfaltu.

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, już za tydzień ulica łącząca ul. Kołłątaja z Trasą Północną zostanie oddana do użytku z początkiem września. Pierwotnie planowano zakończyć modernizację pod koniec lipca, jednak z powodu rury gazowej przebiegającej niezgodnie z planami, prace się opóźniły.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Warcisława na finiszu

  1. Ta… rura gazowa. Energopol zawsze znajdzie jakąś wymówkę na swoje fuszerki. Na Gdańskiej słupy przeszkadzały, na Potulickiej podwykonawcy byli źli, ciekawe co wymyślą na Niepodległości, bo tam też się nie zapowiada, że remont skończy się w terminie.

  2. Jak patrzę na ten bałagan, który tam panuje, jakoś nie wierzę że wyrobią się z ogarnięciem tego przez tydzień. Przecież tam jest jeszcze do zrobienia bardzo dużo… Nie ma chodnika, ścieżki rowerowej itp. Wyasfaltowanie jezdni nie jest równoznaczne z zakończeniem remontu.

  3. Co z tego że położyli asfalt jak chodniki przypominają krajobraz księżycowy? Chcą puścić samochody, żeby pochwalić się w mediach, że skończyli remont, a pieszym każą latać? Tam jest jeszcze od cholery roboty, więc niech nie wciskają kitu że to finisz.

  4. Jak myślicie? Uda się skończyć na dniach? Mam już dość tych ograniczeń ruchu w okolicy. Ani dojść ani dojechać… Za długo to trwa. Jedyny plus, że jezdnia i chodniki będą proste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *