Warcisława z miesięcznym opóźnieniem

Remont ulicy Warcisława skończy się, nie jak planowano, pod koniec lipca, ale dopiero miesiąc później. Wszystko z powodu rury gazowej.

Okazało się, że rura gazowa przebiega w innym miejscu niż wynikało to z niezbyt dokładnych planów z czasów PRL, skutkiem czego musi zostać przeniesiona. Prace przy instalacji gazowej może wykonywać wyłącznie gazownia.

Przebudowa ulicy Warcisława obejmuje poszerzenie jezdni i chodników, wydzielenie pasa dla rowerów, wymianę instalacji podziemnych oraz budowę muru oporowego. Modernizację wyceniono na 6,5 miliona zł. Otwarcie ulicy dla ruchu powinno nastąpić we wrześniu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

2 comments on “Warcisława z miesięcznym opóźnieniem

  1. Czy w Szczecinie jest jakaś inwestycja, która nie ma opóźnienia? Kiedy będzie można pojechać Warcisława? We wrześniu? Wątpię… To opóźnienie na pewno się przedłuży 🙁

  2. Czy skończą remontować Warcisława w terminie? Mam na myśli ten nowy termin. Bo to chodzenie po błocie, utrudniony dojazd i niebezpieczne elementy na budowie to nic przyjemnego. Mam dużo wątpliwości, bo prawie wcale nie widać robotników na budowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *