Wybory w Szczecinie: 9 komitetów, 12 mandatów

Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała w okręgu szczecińskim 9 komitetów. Do zdobycia jest 12 mandatów.

W okręgu szczecińskim, w zbliżających się wyboroch, głosować będziemy na kandydatów w z dziewięciu komitetów: Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego, KORWiN, Kukiz’15, .Nowoczesnej, Zbigniewa Stonogi oraz Partii Razem.

Wybory odbędą się 25 października. Każdy wyborca będzie mógł zagłosować na jednego kandydata. Do podziału jest 12 mandatów.

4 comments on “Wybory w Szczecinie: 9 komitetów, 12 mandatów

1. Przed nami najgorsze czyli kampania wyborcza. Znów wszystko będzie oklejone uśmiechniętymi gębami kandydatów obiecujących wszystko i wszystkim, a skończy się tymi samymi aferzystami co zawsze.

2. Znów wybory… obiecanki, wciskanie kitu i sztuczne uśmiechy. Jacy oni wszyscy są fajni, mili i mogą dosłownie wszystko! Szkoda tylko że po wyborach o tym zapominają.

3. Na pewno nie zagłosuję na nikogo z PiS, bo wtedy będą chcieli stawiać pomniki Kaczyńskiego na każdym wolnym skrawku trawnika. Dziwię się że ludzie w ogóle chcą na nich głosować. Mają taką krótką pamięć i zapomnieli co oni wyprawiali jak byli u władzy?

4. A ja chyba wcale nie pójdę na wybory. Wkurzają mnie ci wszyscy politycy, którzy potrafią tylko obiecywać, a jak przyjdzie co do czego, w ogóle nie spełniają tych obietnic. Szkoda mi czasu na to wszystko, bo i tak będzie tak jak zawsze.