Zaginęło dziecko! Policja prosi o pomoc

Trwają poszukiwania czteroletniej Julii Kowalskiej-Kołoszy. Dziecko prawdopodobnie przebywa ze swoją matką, 27-letnią Anną Kowalską. Julia zniknęła w środę wieczorem.

Kobieta w dniu wczorajszym w godzinach wieczornych wyszła wraz z dzieckiem z mieszkania w rejonie ulicy Małkowskiego w Szczecinie. Mając na względzie dobro dziecka będącego prawdopodobnie wraz z Anną Kowalską, prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby o podanym wyżej rysopisie – czytamy w informacji opublikowanej przez KWP Szczecin.

Rysopis matki: 165 wzrostu, twarz pociągła, włosy ciemne krótkie. Ubiór: czarna kurtka, czarne spodnie, niebieskie sportowe buty.

Policja prosi o kontakt osoby, które zauważą poszukiwane osoby, pod numerami 112 lub 997 oraz z dyżurnym KP Szczecin Śródmieście, tel. 91 8219191 lub 91 8219101.

Aktualizacja

Poszukiwania zakończyły się. Policjanci ustalili, że dziewczynka była ze swoją matką u jej znajomego.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

3 comments on “Zaginęło dziecko! Policja prosi o pomoc

  1. Co się dzieje? Ostatnio tyle się słyszy o tych zaginięciach. A dlaczego policja poszukuje dziewczynki, która jest pod opieką matki? Narozrabiała coś? Ma odebrane prawa rodzicielskie?

  2. Całe szczęście, że dziecko się odnalazło. Czy z jej matką jest coś nie w porządku, że zgłoszono zaginięcie dziewczynki, a było wiadomo, że jest z nią matka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *