Zakończono śledztwo w sprawie brutalnej zbrodni na Gumieńcach

Osiemnastoletniemu Piotrowi M., który zabił przyrodniego brata oraz jego wspólnikowi, Aleksandrowi Ł., który pomagał zacierać ślady, grozi dożywotnia kara więzienia.

Prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie morderstwa na Gumieńcach. Oskarżony o zabójstwo Piotr M. zasztyletował swojego przyrodniego brata, a jego zwłoki zabetonował w piwnicy. Motywem zbrodni było przejęcie rodzinnego majątku.

Osiemnastolatkowi i jego wspólnikowi grozi dożywocie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]

4 comments on “Zakończono śledztwo w sprawie brutalnej zbrodni na Gumieńcach

  1. Jak można tak bestialsko kogoś zabić i jeszcze zabetonować jego ciało. W głowie się nie mieści… Mam nadzieję, że dostaną karę dożywocia. Chwilami żałuję, że nie ma w Polsce kary śmierci 🙁

  2. I teraz będziemy utrzymywali darmozjadów do końca życia. W Polsce powinna obowiązywać kara śmierci dla takich zwyrodnialców!

  3. Niestety gdzie są pieniądze, tam jest zło. Poszło o majątek i wywołało to najgorsze instynkty. Wiadomo, pieniądze są w życiu potrzebne, ale nie jest to najważniejsza rzecz, która powinna sterować nami i naszymi odruchami. Smutna historia

  4. Straszne… Nie wyobrażam sobie jak można zabić drugiego człowieka, a tym bardziej nie wyobrażam sobie jak można zabetonować jego ciało. Przecież to jest nieludzkie… Jestem w szoku!
    Mam nadzieję, że sprawcy poniosą odpowiednia karę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *